RAVEKINGS ponownie w labelu duetu Showtek. Minimalistyczne brzmienie w singlu “Go Back”

Patryk i Mateusz po ponad roku od ostatniego wydania w SKINK powraca do labelu duetu Showtek w trochę innej odsłonie.

2sher

Ostatni raz o duecie RAVEKINGS pisaliśmy na naszych łamach nieco ponad rok temu, przy okazji wydania w Darklight Recordings – wytwórni należącej do Fedde le Granda. Wcześniej jednak panowie zaznaczyli swoją obecność w labelu SKINK, za którym stoi z kolei projekt Showtek. Ukazał się tam oficjalny remiks do utworu “Pour It Down” oraz singiel “Don’t Stop”.

Polacy znów wydają u Showteków

Od tamtego czasu minęło już półtora roku. Teoretycznie mogłoby się wydawać, że temat wydawania Patryka i Mateusza u uznanego niderlandzkiego duetu będzie jednorazowy. Na szczęście duet powraca do SKINK z czymś zupełnie nowym. Właśnie ukazał się tam nowy singiel, zatytułowany “Go Back“, który – jak wynika z zapowiedzi – nie będzie ostatnim słowem Polaków u Showteków.

emuze.me

Bardzo się cieszymy, że po tak długiej przerwie powracamy do wytwórni Showtek możemy wam zdradzić, że teraz częściej będziemy tam bywać. Zdecydowaliśmy się na tę świeżą i nowatorską estetykę, ponieważ chcieliśmy eksperymentować z dźwiękami i dostarczyć Wam coś niezwykłego. “Go Back” to połączenie dynamicznych rytmów, unikalnych melodii i potężnych basów, które z pewnością porwą Was na parkiet.

“Go Back” powstało we współpracy z niemieckim producentem o pseudonimie Edgaar. Kawałek stanowi swoisty skręt duetu RAVEKINGS w stronę minimalistycznego, ale wciąż skutecznie bujającego połączenia bass house’u i tech house’u. Tego typu pomysły mogliśmy już usłyszeć w ich poprzednich kawałkach, ale to tutaj są one najbardziej wyraźne i słyszalne.

Jak już wspomnieliśmy wcześniej – polskie duo planuje częściej wizytować w SKINK. Ich ruchy zdają się jednak nie ograniczać do jednej wytwórni.

ultra

Co do naszych planów wydawniczych na najbliższy czas, możemy zdradzić, że mamy wiele niespodzianek dla Was! Pracujemy nad kolejnymi singlami, które przyniosą nowe brzmienia i jeszcze większe emocje. Kolejne nasze wydanie we współpracy z Diabllo ukaże się w Tiger Records. Nie możemy się doczekać, aby podzielić się z Wami wszystkimi tymi wspaniałymi projektami.

Najnowszą propozycję chłopaków możecie odsłuchać już teraz poniżej.

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?