kontakt

Aby zaistnieć w świadomości fanów muzyki, nierzadko wystarczy jeden strzał z dużym hitem, którego często nikt się nie spodziewa. Niektórzy trafiają niemal od razu, inni muszą pracować latami i wydawać mniej lub bardziej popularne tracki, by zyskać szeroką popularność. Do tego drugiego grona należy znany bardzo dobrze fanom bass music Ray Volpe, który ma na swoim koncie bardzo poważnego kandydata do miana dubstepowego hitu 2022 roku.

Laserbeam„, bo tak ten kawałek się nazywa, jako pierwszy spopularyzował Excision, głównie podczas seta na Thunderdome. Fragment jego występu zawierający właśnie ten track, zrobił furorę w basowym internecie.

Najchętniej grany numer na EDC Las Vegas

Jednakże na prawdziwy rozgłos i uznanie basowego świata numer ten musiał poczekać do EDC Las Vegas. Wówczas w swoich setach grali go między innymi Timmy Trumpet, Illenium, NGHTMRE, DJ Diesel czy Moore Kismet. Ostatecznie ostry dubstepowy sztos stał się najchętniej granym numerem tegorocznej edycji festiwalu. Tym bardziej więc fani chcieli jak najszybszego wydania.

Doczekaliśmy się!

Od EDC Las Vegas 2022 minął nieco ponad miesiąc, a my w końcu otrzymaliśmy oficjalny release prawdopodobnie największego numeru amerykańskiego producenta. „Laserbeam”, jak sama nazwa wskazuje, zyskuje zdecydowanie na atrakcyjności na festiwalach z dużą dawką laserów na wyposażeniu. Bardzo prawdopodobne więc, że po właśnie tą propozycję w tym sezonie sięgnie wielu DJów i producentów.

Laserbeam” możecie sprawdzić już teraz. Odnośnik do odsłuchu znajdziecie poniżej.

kontakt