Redakcja

Swoją przygodę w mediach zacząłem od bycia prezenterem radiowym. Później przyszło pisanie tekstów o muzyce, a od 2018 roku jestem redaktorem naczelnym Shining Beats. Poza muzyką lubię pieski, futbol, Formułę 1, starą telewizję oraz memy Krzyśka Brodowskiego. Przede wszystkim jednak uwielbiam cheeseburgery – ale pod warunkiem, że są bez pikli i cebuli.
Grafik, redaktor, akrobata. Inaczej oemae. Wielbicielka muzyki wszelakiej, a prym wiedzie elektronika z housem i dnb na czele. Po godzinach nieśmiała mashochistka, której guilty pleasure jest słuchanie vixy i śledzenie uniwersum Szkolnej 17
Słucham to, co mi wpadnie do ucha. Bez znaczenia czy jest to lekki i przyjemny house, czy mocne i agresywne hardy. W Shining Beatas od samego początku. To często mnie widzicie z aparatem na różnych festiwalach, gdzie robię fotorelację.
Żyje 20 lat na padole ziemskim aby zabawiać ludzi muzyczką którą tworzę i gram na imprezkach. Jestem tu bo czasem sobie coś skrobnę i kiedy rednacz przyciśnie (kc Papryk). Ostatnio bardziej Rap niż EDM, ale myślę że zawsze znajdę coś ciekawego do napisania.
Dobrowolnie informuje o wydarzeniach i przedstawia muzykę. Główne pasje: techno, trance, house, hardstyle (bez konkretnej kolejności). Znany też jako Z Dobrej Woli.
Muzyki słucham od zawsze, ale już od kilku dobrych lat to muzyka elektroniczna gra w moim sercu najgłośniej. Mogę się określić wielką miłośniczką wydarzeń muzycznych, szczególnie festiwali podczas których jestem w swoim żywiole.
Od ponad dekady świr na punkcie muzyki, przede wszystkim elektronicznej ale i nie tylko. Zarówno na bieżąco z nowymi wydaniami, jak i chętny cofnąć się w czasie odkrywać starsze brzmienia. Po epizodach twórczych czy innych projektach nową szansą szerzenia pasji stało się Shining Beats.
Autor tekstów. W swoich artykułach najbardziej lubię doszukiwać się muzyki tam, gdzie jej występowanie nie jest aż tak oczywiste. Serce skradł mi EDM, ale z chęcią posłucham z Tobą AC/DC, Modern Talking, a nawet Yirumy. PR-owiec. Właściciel Chałki. Koneser dobrego jedzenia, pięknych piłkarskich akcji oraz ciekawych historii z ekranów, scen i książek. Muzealny freak. Początkujący podróżnik.
Jedyna osoba na świecie, która słucha future bounce’u. Wynagrodzony został za to występem w teledysku utworu Mike’a Williamsa i puszką Mountain Dew. Niekwestionowany mistrz pieczenia babeczek, kibic niebieskiej (lepszej) części Manchesteru.
‘Ten’ od rapu w ekipie Shining beats. W wolnych chwilach bawię się w painta i projektuje. Moją ulubioną potrawą są hotdogi na stadionie Jagielonii Białystok.