Na niego czekało wielu. Regain gościem nowego odcinka Shining Beats Podcast

Gościem wakacyjnego odcinka Shining Beats Podcast jest Regain – nasz hardowy towar eksportowy, który zdecydowanie miał o czym opowiadać.

sunrise

Tak, wiemy – nasze podcasty nie pojawiają się zbyt często. Jak dotąd, w tym roku opublikowaliśmy trzy epizody rozmów Patryka Wojtanowicza z ciekawymi postaciami, związanymi nie tylko z muzyką elektroniczną. O ile w poprzednich odcinkach mogliście usłyszeć osoby będące spoza EDMowego uniwersum, o tyle tym razem wracamy do naszych podcastowych korzeni. Gościem najnowszego odcinka Shining Beats Podcast jest bowiem Regain.

Pan Paweł na podcaście

Paweł Goss – bo tak nazywa się nasz hardowy towar eksportowy – na czołowych imprezach skupiających entuzjastów mocnego uderzenia grał już nieraz. Niejednokrotnie także pojawiał się na polskich wydarzeniach – zarówno lokalnych, jak i tych największych. I o tych, i o tych będziecie mogli okazję usłyszeć podczas wizyty Regain’a w Shining Beats Podcast. W pierwszej tak rozległej rozmowie producenta nie zabrakło mocnych tematów – Paweł opowiedział między innymi o tym, w jakim stanie jest polska scena hardowa. Nie zabrakło też cierpkich doświadczeń związanych z pewnymi wydarzeniami, na które Polak miał okazję być zabookowany. Udało się producentowi także wrócić na chwilę pamięcią do Drop Challenge, a także wspomnieć o tym, czemu nie lubi muzyki techno.

kalendarz

Zdecydowanie jest czego słuchać (i oglądać także) – dlatego zachęcamy do sprawdzenia najnowszego epizodu Shining Beats Podcast. Znajdziecie go na platformie YouTube w formie audio-wizualnej…

kalendarz

…a także na Spotify wyłącznie w formie audio.

sunrise

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?