Reinier-Zonneveld

Reinier Zonneveld chce pobić rekord świata podczas własnego festiwalu

Holenderski artysta Reinier Zonneveld ogłosił ostatnio, że ma zamiar pobić rekord świata na własnym festiwalu Karren Maar tego lata.

re2sh

Reinier Zonneveld to producent doskonale znany fanom techno i właściciel wytwórni Filth On Acid. Jego styl zdobył spore grono fanów, a niedługo wszyscy będą mogli być świadkami ciekawego wyczynu, który planuje artysta. Jak ogłosił Reinier, tego lata odbędzie się jego własny festiwal, podczas którego ma zamiar pobić rekord świata i zagrać najdłuższy set w karierze.

Nowy rekord świata?

Wszystko ma mieć miejsce w tym roku 5 sierpnia na festiwalu, którego gospodarzem jest właśnie sam Reinier. Karren Maar Festival odbędzie się w holenderskim Arnhem. Na jednej z dwóch zaplanowanych scen zagrają artyści z wytwórni gospodarza – Filth On Acid, natomiast scenę główną w pełni przejmie Reinier Zonneveld. Jak czytamy na Instagramie producenta, ma on zamiar pobić rekord świata w najdłuższym solowym występie na żywo. Chce on zagrać przed 25 tysiącami uczestników wydarzenia przez co najmniej 11 godzin i 11 minut, przebijając tym samym rekord wynoszący jak dotąd 6 godzin. Co warte podkreślenia – będzie to live act, a nie DJ set, gdzie rekord ten jest znacząco wyższy.

Aktualnie trwa prerejestracja dla osób chętnych na zakup biletów – można w niej wziąć udział na stronie wydarzenia. Sprzedaż startuje 9 marca.

re2sh

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?