Reinier Zonneveld już w tym tygodniu wystąpi w Polsce. Dwugodzinny live set!

Jedna z największych postaci holenderskiej sceny techno już w ten weekend odwiedzi Polskę. Reinier Zonneveld zagra dwugodzinny set.

silesia beats

Sezon letnich festiwali za nami. Czas więc wracać do klubów, gdzie nie zabraknie dużych zagranicznych postaci sceny muzyki elektronicznej. I choć krajobraz będzie wyglądać trochę inaczej niż w poprzednim sezonie, to i tak raczej nie będziemy mieli na co narzekać. Jesień z wysokiego “C” rozpoczyna poznański klub Tama, w którym już 29 września zagra jedna z głównych postaci elektronicznego lineup’u tegorocznego FEST Festivalu.

Zamiast Chorzowa Poznań

Reinier Zonneveld, bo o nim mowa, pojawił się w składzie chorzowskiego wydarzenia rzutem na taśmę, jako ogłoszenie-niespodzianka. Niestety, nie mieliśmy okazji zobaczyć Holendra w akcji w Parku Śląskim – wszak czołowa impreza agencji Follow The Step nie doszła do skutku. A szkoda, bo jego występy spotykają się w naszym kraju z niemałym wzięciem. Nic dziwnego – wszak jego energia oraz przede wszystkim świeżość mają prawo przyciągać uwagę, jeśli szuka się dobrego techno.

jay_cluss

Mimo klapy FEST Festivalu, Zonneveld odwiedzi Polskę – a konkretnie poznański klub Tama. 29 września Holender zagra dwugodzinny liveact, który z pewnością wypełniony będzie jego numerami z nadchodzącego wielkimi krokami czwartego studyjnego albumu. Będzie to dla polskiej publiki pierwsza okazja, aby bliżej zapoznać się z tym, co 13 października ukaże się w ramach “Heaven Is Mad (For You)”.

ultra

Jako support pojawią się polscy gracze – Kubok oraz Truant – którzy, jak zapowiada klub Tama, również mają nie brać jeńców na parkiecie. Rozpiska godzinowa wydarzenia prezentuje się następująco:

23:30 Kubok
01:30 Reinier Zonneveld LIVE
03:30 Truant

silesia beats

Bilety dostępne są w przedsprzedaży na platformie Biletomat (pod tym linkiem). Obecnie dostępna jest trzecia pula w cenie 79 zł.

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?