RetroVision zacieśnia współpracę z labelem Don Diablo i wydaje nowy singiel. Ale to nie koniec nowości!

To będzie dobry sezon dla dwudziestodwulatka – od teraz jego karierą zajmuje się team Hexagonu. Ale muzycznie też jest ciekawie – nowe numery w drodze!

silesia beats

RetroVision to przedstawiciel młodej i świeżej krwi w świecie EDM, która w Polsce zyskuje coraz więcej fanów. Francuz w ciągu ostatnich kilku miesięcy parokrotnie wystąpił w naszym kraju, co mogło przełożyć się wyłącznie na wzrost popularności wśród polskich entuzjastów tanecznej elektroniki.

Mathieu w branży działa od pięciu lat, ale już może pochwalić się sporymi osiągnięciami. Tracki muzyka można znaleźć mięzy innymi w katalogach wydawniczych labeli Hexagon, Musical Freedom czy No Copyright Sounds, a jego hit “Get Down” w niecały rok na platformie Spotify odsłuchało ponad 7 milionów osób.

jay_cluss

Retro wypłynął na szerokie wody dzięki współpracy z wytwórnią Hexagon, której właścicielem jest Don Diablo. To właśnie w tym labelu Francuz wydaje większość utworów. Teraz współpraca ma być jeszcze bliższa – dzięki podpisanemu w tym tygodniu kontraktowi, rozwojem kariery młodego producenta będzie się zajmować team Hexagonu.

ultra

Mathieu zapowiedział przy okazji dawkę nowej muzyki, która – jak sam zainteresowany ujął – jest w drodze. Przedsmak otrzymaliśmy już kilka dni temu – nakładem labelu Dona został wydany bowiem kolejny singiel dwudziestodwulatka, zatytułowany “House Beat“.

Natomiast już jutro nakładem Spinnin’ Records ukaże się remix producenta do singla duetu Lucas & Steve, zatytułowanego “Say Something“. Jesteśmy jednak przekonani, że to nie jest jeszcze ostatnie słowo ze strony utalentowanego Francuza. Innymi słowy – czekamy na więcej!

silesia beats

https://www.youtube.com/watch?v=0BpSv1NBkes

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?