Your Ghost Production

Otwieranie pobocznych aliasów w świecie EDM, to całkiem popularne zjawisko. Producenci w ten sposób mogą zająć się innymi gatunkami bez obaw, że fani ich dotychczasowego stylu zareagują na to z oburzaniem. Właśnie w ten sposób Oliver Heldens wydaje o wiele mroczniejsze numery pod aliasem HI-LO, a Martin Garrix wypuszcza znacznie lżejsze utwory jako YTRAM. Teraz na podobny ruch zdecydował się RetroVision, jedna z gwiazd wytwórni Hexagon.

Bassowa odsłona Francuza

Mathieu uruchomił właśnie swój projekt NuEyes, w którym skupia się na brzmieniach z gatunku Future Bass i Dubstep. Wszyscy, którzy śledzą RetroVision chociażby na jego streamach wiedzą, że Francuz miał ciągoty w tym kierunku w przeszłości. Pokazał to chociażby w serii The Unwanted Collab, gdzie wspólnie z Guy Arthurem stworzyli numer w tym stylu.

Pierwszy utwór spod nowego aliasu młodego producenta jest już dostępny. Co ciekawe – jest to oficjalny remix do singla jego future house’owego kolegi – Mo Falka. Jak poradził sobie RetroVision w nieco innej odsłonie? Odpowiedź znajdziecie w poniższej wersji “Feel So Gud” od NuEyes.

Your Ghost Production