kontakt

Tegoroczny sezon festiwalowy do łatwych nie należał. Mimo to udało się zrealizować w Europie niemało plenerowych wydarzeń. Niestety, warunki pogodowe z każdym tygodniem coraz mniej będą sprzyjać takim aktywnościom, więc logika wskazuje na to, że rozpoczyna się sezon eventów halowych. Tutaj jednak może być pewien problem – jak nietrudno się domyślić, w pomieszczeniach zamkniętych ryzyko transmisji wirusa jest większe niż na zewnątrz. Przez to rządy mogą być sceptycznie nastawione do dopuszczenia organizacji imprez tego typu – i to mimo wielu dowodów na to, że przy odpowiedniej organizacji takie eventy są bezpieczne.

Na szczęście na ten moment liczba zakażeń koronawirusem nie jest na tyle duża, dlatego też organizatorzy wydarzeń rozrywkowych mają większe pole do popisu. Dobra sytuacja panuje chociażby w Belgii, gdzie zdecydowana większość społeczeństwa została już zaszczepiona. Od 1 września w tym kraju możliwa jest realizacja wydarzeń halowych, i jednym z nich będzie planowany na 18 września Reverze.

Belgijski Qlimax?

Impreza ta odbywa się już od 2006 roku – od pierwszej edycji domem Reverze jest Antwerpia i sąsiadujące ze sobą arena Sportpaleis i hala Lotto Arena. Przez wielu fanów harder styles określana jest jako belgijski odpowiednik holenderskiego Qlimax. Wskazuje na to chociażby robiąca naprawdę spore wrażenie oprawa wizualna.

Oprócz naprawdę zdających egzamin warunków wizualnych, istotnym punktem wydarzenia jest solidny, zawierający wiele różnych nurtów hard dance lineup. Na dwóch scenach wystąpi około 30 nazwisk – na czele składu stoją chociażby D-Block & S-Te-Fan, Da Tweekaz, Sub Zero Project, Ran-D czy Sound Rush.

Pełny skład lineup’u w formie timetable znajdziecie poniżej.


Reverze 2021 – timetable

Sportpaleis
20:30 Primeshock
21:30 MANDY
22:15 Mark With A K & MC Chucky
22:45 Sound Rush
23:30 D-Block & S-Te-Fan
00:30 Refuzion
01:00 Da Tweekaz
02:00 Hard Driver: Chemistry
02:30 Sub Zero Project
03:15 Reverze Flashback by Pat B
04:00 Ran-D
04:45 D-Sturb
05:30 Act Of Rage & Rejecta pres. Rejectofrage
06:00 Dr. Peacock
+ MC Villain

Lotto Arena
20:00 Jay Reeve
21:00 Lowriderz
22:00 Audiotricz
22:45 JNXD
23:30 Aftershock
00:15 Phuture Noize
01:15 Devin Wild
02:00 Frequencerz
02:45 B-Front
03:45 Vertile pres. Vertile’s Dimension
04:15 N-Vitral
05:00 Deadly Guns
06:00 Partyraiser
+ MC DL


Podczas imprezy nie będzie obowiązywać social distancing ani noszenie maseczej. Na wejściu na teren będzie trzeba okazać tzw. certyfikat covidowy.

Biletów nie ma… ale są. I to z transportem

Bilety na to wydarzenie zostały już wyprzedane… w oficjalnej dystrybucji. Nie znaczy to jednak, że nie ma już żadnej możliwości na ich zdobycie. W dalszym ciągu trwa bowiem sprzedaż zestawów bilet + transport w ramach polskiego wyjazdu na Reverze organizowanego przez zaprzyjaźnione Hardtripy. Całość kosztuje 720 złotych, a wszelkie szczegóły znajdziecie pod tym linkiem.

Uprzedzając wszelkie wątpliwości – to nie scam, bo sami byliśmy już na dwóch wyjazdach z Hardtripami. Relacje z nich przeczytacie tutaj: Qlimax 2019 | Dediqated.

Dodatkowo, jeszcze przed weekendem będziemy mieć dla Was pewną niespodziankę związaną z tym eventem. Śledźcie naszego Facebook’a, aby być na bieżąco!

kontakt