kontakt

O Reverze śmiało można powiedzieć, że jest to najpopularniejszy event halowy z muzyką hardstyle w Belgii. To prawie 40 artystów na dwóch gigantycznych scenach oraz 20 000 tysięcy widzów. Po sukcesie tegorocznej edycji, która odbyła się dwa miesiące temu, organizacja Bass Event ogłasza pełny lineup na 2022 rok. 12 marca Sportpaleis i Lotto Arena w Antwerpii będzie ponownie gościć największe nazwiska sceny hardstyle i hardcore.

Okazały skład

Zaprezentowany przez organizatora lineup naprawdę robi wrażenie. Wśród artystów, którzy pojawią się na przyszłorocznej edycji znajdują się m.in. Adrenalize, Atmozfears, Brennan Heart, Gunz For Hire, Keltek, Sefa czy TNT. Nie zabraknie także występów specjalnych i tu na uwagę zasługują: Coone, Da Tweekaz i Hard Driver, którzy to po raz drugi zaprezentują się przed ogromną publicznością Reverze jako The Elite LIVE. Swoje live acty zaprezentują także Sub Zero Project, Zatox oraz Devin Wild.

Poniżej znajdziecie pełny lineup przyszłorocznego Reverze.

Reverze 2022 – lineup

Act Of Rage LIVE
Adrenalize
Atmozfears
Bassbrain
Bloodlust
Brennan Heart
Devin Wild: The Innergame LIVE
Digital Punk
DRS
E-Force
Ecstatic
Gunz For Hire
JNXD
KELTEK
Killshot: Beastmode LIVE
MANDY
MC Chucky
MC DL
Psyko Punkz
Radical Redemption LIVE
Rebelion
Refuzion
Reverze Flashback XL (Mark With a K, Ruthless, Dark-E, Pat B, Lethal MG)
Riot Shift presents Dystopia LIVE
Sefa
Sickmode
Spitnoise
Sub Sonik
Sub Zero Project: Renaissance of Rave LIVE
The Elite LIVE (Coone, Da Tweekaz & Hard Driver)
TNT
Vertile
Villain
Zatox: Unstoppable LIVE

Bilety prawie wyprzedane

Impreza ta cieszy się dużą popularnością. Nic więc dziwnego, że bilety rozchodzą się w szybkim tempie. Jak wynika z informacji, która pojawiła się ze strony organizatora, wszystkie bilety VIP na przyszłoroczną edycje zostały wyprzedane. Z kolei zwykłych biletów zostało już niewiele. Prawdopodobnie są to ostatnie dni przed ostatecznym sold outem.

Nie można tutaj nie wspomnieć o zorganizowanym polskim wyjeździe na to wydarzenie, za którym stoją niezawodne Hardtripy. Nadal dostępnych jest trochę miejsc na wyjazd z Krakowa, Katowic i Wrocławia. Zapisy odbywają się pod tym linkiem.

kontakt