REZZ i Deadmau5 we wspólnym secie? To się stanie w 2023!

Połączenie sił takich postaci, jak REZZ i deadmau5 miało już miejsce w postaci singla. W 2023 roku producenci zagrają także wspólnego seta.

kalendarz

Sety B2B największych gwiazd muzyki elektronicznej to nie jest chleb powszedni. Większość artystów na scenie występuje wszak solowo. Co jakiś czas jednak łączą oni ze sobą siły, występując okazjonalnie we wspólnych setach. Jednym z artystów, którzy na scenie występują solo jest kanadyjska DJ’ka i producenta REZZ. To jednak zmieni się już w 2023 roku.

Z Deadmau5’em

Dwudziestosiedmiolatka w swojej karierze występowała jak na razie tylko sama. Zmieni się to już w przyszłym roku, gdzie REZZ zagra swojego pierwszego seta b2b. Decki będzie ona dzielić z nie byle kim, gdyż będzie to sam Deadmau5 co artystka zapowiedziała w social mediach. REZZ i Deadmau5 będą headliner’ami jednego z festiwali w 2023 roku.

kalendarz

To nie pierwszy raz, kiedy Ci artyści łączą siły. W ubiegłym roku REZZ i Deadmau5 wydali swój pierwszy wspólny utwór “Hypnocurrency”. Teraz przyszedł czas na wspólny set. Musimy jednak poczekać na potwierdzenie, na jakim festiwalu to będzie. Niemniej – już teraz jesteśmy pewni, że będzie to jeden z ciekawszych setów w 2023 roku.

ultra

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?