Rezz i Malaa wydali wspólny utwór. “Criminals” to połączenie idealne!

Rezz i Malaa w końcu wydali swój długo zapowiadany collab. “Criminals” doskonale łączy style dwójki wyjątkowych producentów.

kalendarz

Już od paru miesięcy chodziły słuchy, że doszło do współpracy na linii Rezz – Malaa. Nie mogło to przejść bez echa, a wszyscy ich fani zacierali ręce z nadzieją na więcej informacji. Charakterystyczni producenci szybko przeszli od wpisów na Twitterze do czynów – na efekty czekaliśmy więc niewiele ponad 2 miesiące. Doskonale wiedzieliśmy, że połączenie stylów tej dwójki specyficznych artystów stworzy istną mieszankę wybuchową – było więc na co czekać.

Predyspozycje do tworzenia takich brzmień, jakie możemy usłyszeć w “Criminals”, Malaa przejawiał już od kilku miesięcy. Jego “Revolt” było wolno, acz skutecznie toczącym się electro wałkiem, który zrobił robotę chociażby podczas występu Tchami & Malaa w ramach Sunrise Festival 2019.

kalendarz

To, co w ostatnim czasie prezentuje zamaskowany producent, odpowiednio zgrywa się z tym, co prezentuje od kilku lat REZZ – kanadyjska producentka mająca swoje korzenie w wytwórniach OWSLA i mau5trap. Połączenie styli bandyty i drobnej kobiety w hipnotyzujących okularach dało naprawdę spektakularny efekt.

ultra

“Criminals” – co nie powinno zbyt wielu wprawnych obserwatorów zdziwić – zostało wydane nakładem labelu Confession. O mocy tego tracka możecie przekonać się, przesłuchując go poniżej.

kalendarz

kalendarz

Total
7
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?