Robin Schulz wydał nową płytę, a Ty możesz mieć ją na półce. “Pink” razy trzy do rozdania!

Pod koniec wakacji swój nowy studyjny album wydał Robin Schulz. Wraz z Warner Music Poland mamy dla Was do rozdania trzy egzemplarze “Pink”!

PDC

Dekadę temu rozgłośnie radiowe brzmiały zupełnie inaczej. Coraz większym przebojem na playlisty młodzieżowych stacji zaczęły wchodzić bigroomowe tracki. Na antenach Radia ESKA czy RMF MAXXX mogliśmy usłyszeć więc takie single, jak “Animals” Martina Garrixa, “Tsunami” duetu DVBBS czy “Booyah” duetu Showtek. Mniej więcej w tym samym momencie zaczęły pojawiać się także utwory z drugiej strony elektronicznej barykady. Lżejsze, radiowo-deep house’owe kawałki w 2014 roku ugruntowały swoją pozycję na playlistach wszelkich głównych stacji. Niemały wkład w ten proces miały utwory, które wydawał Robin Schulz. Nieznany wówczas szerszej publiczności niemiecki producent dał się poznać za sprawą remiksu do utworu Mr Probz’a zatytułowanego “Waves”.

Później poszło już z górki, i w 2023 roku 36-latek jest jedną z głównych postaci niemieckiej sceny muzycznej. Jego utwory nadal podbijają listy przebojów w Europie, w tym także w naszym kraju i tak naprawdę niewiele wskazuje na zmianę tego stanu rzeczy.

emuze.me

Robin Schulz wydał całkiem niedawno zupełnie nowy album, zatytułowany “Pink”. W sumie znajdziemy tam 17 utworów, w tym także te, które odnosiły w ostatnich kilkunastu miesiącach komercyjne sukcesy. Wśród gości znaleźli się chociażby David Guetta czy Alle Farben. Wydawnictwo promuje singiel “One With The Wolves”.

https://open.spotify.com/embed/track/0X1KsfG08N1K8brMqGXEXv?utm_source=generator

Komu Robina Schulza na półkę?

Wraz z wytwórnią Warner Music Poland, która wydaje to wydawnictwo na naszym rynku, mamy do rozdania trzy egzemplarze “Pink” w formie CD. Aby mieć szansę na zgarnięcie swojego, należy:

PDC

– obserwować instagramowe konta @shiningbeats i @warnermusicpoland
– udostępnić post rozdajkowy z oznaczeniem kont @shiningbeats i @warnermusicpoland
– napisać w komentarzu pod postem rozdajkowym, który numer Robina Schulza jest Twoim ulubionym i dlaczego akurat ten

Zgłoszenia zbieramy do piątku (27 października) do godziny 12:00. Tego samego dnia wyłonimy zwycięzców. Prosimy o przemyślane branie udziału. Regulamin znajdziecie pod tym linkiem.

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?