kontakt

Żar lejący się z nieba, pełne lokale i beach bary – można powiedzieć, że sezon wystartował w pełni. Nawet ludzie wydają się być po prostu szczęśliwsi. Do pełnej radości brakuje tylko festiwali. Co prawda te większe zostały przeniesione na przyszły rok, ale nadal jest kilka ciekawych opcji na czele z FEST Festivalem, czy Heartbeat Festival.

Dla naszych ulubionych producentów jest to czas powrotu do regularnego grania oraz testowania nowej muzyki. Do tego można dodać częste zapowiedzi oraz wydania nowych albumów. Fan EDM obecnie nie może zbytnio narzekać.

Rudimental z kolejnym albumem w drodze

Brytyjska grupa Rudimental przez lata wyrobiła sobie mocną pozycję na rynku. Kwartet ma na koncie kilka naprawdę dużych hitów, na czele z “Waiting All Night” czy “Feel The Love”.

Połączenie drum n bassu ze świetnymi wokalami oraz trąbkami było strzałem w dziesiątkę. Teraz panowie po latach nadal robią swoje, lekko modyfikując brzmienia. Ostatnio na socialach formacji zapowiedziany został czwarty album studyjny. “Ground Control” ukaże się 3 września. Krążek będzie składał się z 16 utworów – ujawniona została już tracklista.

Z przyjemnością informujemy, że nasz czwarty album ‘Ground Control’ ukaże się 3 września i można go już teraz zamówić w przedsprzedaży. Nowy singiel z albumu to ‘Straight From The Heart’, który jest już dostępny.

Rudimental

Nowy utwór grupy zachowuje ducha starszych utworów, jednak tym razem utrzymany jest w klimacie spokojnego house’u. Bardzo przyjemny kawałek, jak najbardziej wart sprawdzenia.

kontakt