Rusza nowy klub w Warszawie. Na inauguracyjnej imprezie zagra Damian Lazarus

Już w ten weekend rusza MOON – zupełnie nowe miejsce na klubowej mapie Warszawy. Podczas inauguracji zagra Damian Lazarus.

PDC

Warszawa techno stoi – stołeczni fani muzyki tanecznej zdążyli już przyzwyczaić się do tego stanu rzeczy. Inne odmiany elektroniki – owszem – występują, jednak wyraźnie stoją na uboczu. Na szczęście nie brakuje inicjatyw, które próbują zmienić ten stan rzeczy. Jedną z nich jest koncept MOON, który będzie poświęcony tworzeniu niezapomnianych przeżyć. To wszystko dzięki serwowanej selekcji elektroniki, głównie stawiając na różnorodne odmiany brzmień house. Otwarciu klubu będzie towarzyszył występ zagranicznej gwiazdy. Nową przestrzeń zainauguruje Damian Lazarus.

Co się odwlecze, to nie uciecze

Nazywany czarodziejem nie bez powodu. Damian Lazarus od lat czaruje swoim podejściem do brzmień house, techno i nie tylko. Fanów artysty nie dziwi jego zainteresowanie innymi odłamami muzyki, w tym między innymi soulu, jazzu, elektro bądź drum and bassu. Wieloletni weteran sceny swoją klimatyczną twórczością i selekcją potrafi zaczarować zarówno na klubowych parkietach, jak i w naturalnym środowisku. W ostatnim czasie współpracował z Diplo, Jungle, Jem Cooke oraz Gorgon City. Od lat regularnie występuje na Ibizie, obejmując stery w tak legendarnych miejscach jak Hï, Café del Mar czy Space. Prócz bycia producentem i DJem Brytyjczyk zajmuje się wyszukiwaniem młodych talentów, których twórczość pokazuje na łamach swoich wytwórni. W Crosstown Rebels i Rebellion swoje kariery zaczynali Jamie Jones oraz Maceo Plex.

emuze.me

Damian Lazarus miał odwiedzić w tym roku stolicę podczas majówki. Niestety, jego występ w Pradze Centrum został przełożony na święte nigdy nieokreśloną datę. Jednak niecierpliwi fani artysty będą mogli go usłyszeć w murach MOON, które otworzy się już 14 października przy ul. Wioślarskiej 6 w Warszawie. Impreza zacznie się o godzinie 23:00. Koszt biletu to 150 zł. Warto zaznaczyć, że w klubie obowiązuje odpowiedni dress code. Organizatorzy proszą o czarny ubiór, bez logo.

Występ Brytyjczyka to zaledwie wstęp do tego, co będzie oferowało MOON. Co sobotę warszawska publika będzie miała szansę zapoznać się z konceptem, który z najwyższą dbałością o szczegóły – w tym lineup czy klimat otoczenia i jego detali – zapewni wyjątkowe doznania. Z niecierpliwością czekamy na kolejne działania, które będą miały miejsce w nowej, stołecznej przestrzeni.

PDC

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?