Amerykański DJ remiksuje utwór DJa Snake’a. Czterokrotnie. Za każdym razem w innym stylu

Amerykański DJ Dark Heart wydał aż cztery remixy do utworu “Safety”, za którym stoją DJ Snake i GASHI. Każda z wersji, rzecz jasna, różnie się brzmieniem.

sunrise

Tworzenie własnych interpretacji znanych utworów to nic nowego w świecie muzyki elektronicznej. Wielokrotnie jesteśmy zasypywani remixami utworów od mniej lub bardziej znanych producentów. Tak się składa, że niedawno wyszła paczka remixów utworu “Safety”, za którym stoją GASHI i DJ Snake. Niby nic niezwykłego, gdyby nie jeden fakt – wszystkie 4 remixy wykonał jeden producent.

Dark Heart to amerykański DJ i producent, który na co dzień mieszka w Los Angeles. Jego produkcje wspierają między innymi The Chainsmokers, Marshmello, czy Tiesto, który już w sobotę wystąpi na polskiej edycji Don’t Let Daddy Know. Mimo, iż nie jest to znana postać w europejskim świecie muzyki elektronicznej, to Dark miał okazję wykonać remixy choćby dla The Chainsmokers czy – no właśnie – GASHI. Oryginalna wersja “Safety” na tyle spodobała się Amerykaninowi, że ten postanowił wykonać aż 4 różne interpretacje utworu.

kalendarz

Każda z wersji nadaje się do nieco innych celów. I tak, dostajemy zarówno nieco spokojniejsze brzmienia, jak i klimaty iście imprezowe.

kalendarz

Nieraz zdarza się, że jeden producent wykonuje kilka własnych interpretacji cudzego utworu. Rzadkością jest jednak sytuacja, kiedy wszystkie te wersje zostają oficjalnie wydane – a tak stało się w tym wypadku. Warto więc docenić pracę, którą wykonał Dark Heart – wszak to niecodzienne zdarzenie.

kalendarz

sunrise

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?