ghostproductions.pl

Podczas pierwszej edycji Shining Beats Festival Sagan zaskoczył nas swoim mocno energetycznym setem. Jednak będący jeszcze bardziej na bieżąco Polish Hexagonians szepnęli nam, że Ukrainiec ma ciągoty w stronę basowego grania już od dłuższego czasu.

Kojarzony głównie z wytwórnią Hexagon producent w ostatnich dniach uruchomił swój własny label o nazwie TEMPUS RECORDS. Wytwórnia owiana jest dosyć tajemniczym i mrocznym klimatem i takie najpewniej będą wydawane w przyszłości produkcje. A przynajmniej wskazuje na to pierwszy utwór w katalogu.

Nowy utwór Yaroslava zatytułowany jest “Fire” i stanowi połączenie drum’n’bassu z dubstepem. Jest to pewnego rodzaju zwrot w karierze naszego wschodniego sąsiada, który to zazwyczaj prezentował bardziej future house’owe klimaty. O przemianie świadczą także jego social media, w których od paru miesięcy widzimy zupełnie inny wizerunek producenta.

Nie oznacza to jednak, że Sagan ograniczy się wyłącznie do własnego labelu. Z pewnością jeszcze nieraz Don Diablo będzie gościć go w swojej wytwórni, a na horyzoncie jawi się już właśnie nowe wydanie pt. “Sunglasses“, które zasili katalog innego labelu – Future House Records. Jedno jest pewne – warto śledzić twórczość tego pana, bo ostatnie miesiące zapowiadają dużo nowości!

ghostproductions.pl