Tune Of The Year

Podczas pierwszej edycji Shining Beats Festival Sagan zaskoczył nas swoim mocno energetycznym setem. Jednak będący jeszcze bardziej na bieżąco Polish Hexagonians szepnęli nam, że Ukrainiec ma ciągoty w stronę basowego grania już od dłuższego czasu.

Kojarzony głównie z wytwórnią Hexagon producent w ostatnich dniach uruchomił swój własny label o nazwie TEMPUS RECORDS. Wytwórnia owiana jest dosyć tajemniczym i mrocznym klimatem i takie najpewniej będą wydawane w przyszłości produkcje. A przynajmniej wskazuje na to pierwszy utwór w katalogu.

Nowy utwór Yaroslava zatytułowany jest “Fire” i stanowi połączenie drum’n’bassu z dubstepem. Jest to pewnego rodzaju zwrot w karierze naszego wschodniego sąsiada, który to zazwyczaj prezentował bardziej future house’owe klimaty. O przemianie świadczą także jego social media, w których od paru miesięcy widzimy zupełnie inny wizerunek producenta.

Nie oznacza to jednak, że Sagan ograniczy się wyłącznie do własnego labelu. Z pewnością jeszcze nieraz Don Diablo będzie gościć go w swojej wytwórni, a na horyzoncie jawi się już właśnie nowe wydanie pt. “Sunglasses“, które zasili katalog innego labelu – Future House Records. Jedno jest pewne – warto śledzić twórczość tego pana, bo ostatnie miesiące zapowiadają dużo nowości!

Tune Of The Year