kontakt

W każdym środowisku muzycznym są artyści lubiani oraz ci, za którymi ludzie nie przepadają. Jednym z producentów znajdujących się po tej lepszej stronie barykady jest z pewnością Sam Feldt. Holender praktycznie cały czas jest uśmiechnięty oraz wprowadza słoneczny klimat do swoich występów. Nasz kraj mógł dobitnie się o tym przekonać w sierpniu tego roku, kiedy to Sam wystąpił na FEST Festival w Chorzowie.

Artysta od swoich początków związany jest z tropical house, dzięki któremu wypłynął na szerokie wody. Od kilku lat jego kariera mocno przyspieszyła i staje się coraz bardziej popularny na całym świecie. Zaczynał od wydawania w Spinnin’ Records, a obecnie prowadzi własny label – Heartfeldt Records. Na swoim koncie ma już collaby z naprawdę poważnymi nazwiskami – takimi, jak Akon, Kate Ryan, czy Inna. To dobitnie świadczy o pozycji tego gościa.

Teraz Sam Feldt może dodać kolejną bardzo znaną wokalistkę do swojego producenckiego CV. Jest nią Rita Ora, która pojawiła się w najnowszym singlu Holendra, zatytułowanym “Follow Me“.

Jak możecie się domyślić, jest to lekka house’owa propozycja. Idealnie wpasowuje się w styl dwudziestoośmiolatka, a wszystko podkręca jak zwykle świetny głos angielskiej wokalistki. Bardzo przyjemny utwór, szczególnie na obecną pogodę za oknem – sprawdźcie sami!

kontakt