Sam Smith znów na bicie Disclosure! Brytyjski duet opublikowali fragment nowego remixu

Już wkrótce Sam Smith wyda collab z Kim Petras pt. “Unholy”. Jednakże już teraz duet Disclosure gra swój remix do tego numeru.

sunrise

Połączenie sił Sama Smitha i duetu Disclosure praktycznie zawsze działa. Ich pierwszy wspólny numer ukazał się w 2012 roku – czyli jeszcze wtedy, kiedy obydwa projekty stawiały pierwsze kroki w mainstreamie. “Latch” było przełomowym numerem dla braci Lawrence, zaś dla Sama był to jeden ze schodków w drodze do międzynarodowej kariery. Kawałek ten jest obecnie najpopularniejszym w dyskografii deep house’owej formacji – obecnie ma na Spotify niemal 800 milionów odtworzeń.

Panowie wrócili do studia niedaleko później – w 2013 roku ukazał się numer “Together” (gdzie pojawił się także Nile Rodgers). Na trzeci collab czekaliśmy kolejne dwa lata. Disclosure mieli wtedy już ustaloną renomę na house’owej scenie, natomiast Sam Smith był już światową gwiazdą, której numery grane były w rozgłośniach radiowych. Panowie wspólnie stworzyli numer “Omen“, który także odbił się szerokim echem, zgarniając na Spotify niemal 70 milionów streamów.

kalendarz

Jeszcze większą popularnością cieszył się natomiast solowy track Sama, stworzony do soundtracku “Spectre”, kolejnego filmu z serii o Jamesie Bondzie. “Writings On The Wall”, które było produkowane przez Disclosure, ma na swoim koncie ponad 220 milionów odtworzeń na Spotify.

kalendarz

Disclosure zremiksowali Sama Smitha

Od premiery tego numeru minęło już 7 lat – a tymczasem okazuje się, że drogi tych dwóch projektów mogą znów się połączyć. Wszystko to za sprawą niewydanego jeszcze singla Sama z Kim Petras pt. “Unholy“. Kawałek jest już od jakiegoś czasu zapowiadany przez wokalistę na TikToku.

Co na to bracia Lawrence? Ano postanowili zremiksować ten kawałek. House’ową wersję “Unholy” można było usłyszeć podczas ostatnich występów Brytyjczyków, zaś Zedd postanowił przetestować ten track w Stanach Zjednoczonych.

sunrise

Wersja oryginalna ma papiery na to, aby stać się niemałym hitem w nadchodzących miesiącach. Nie zdziwimy się więc, jeśli remix od Disclosure będzie w rozpoczynającym się sezonie klubowym grany równie często.

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?