kontakt

Nie tak dawno informowaliśmy Was, że San Holo potrzebuje przerwy i zawiesza swoje social media na czas nieokreślony. Jak się okazało, Holendrowi nie było trzeba dużo czasu, aby wrócić do działania.

26 listopada, czyli w dniu swoich 30. urodzin, Sander nieoczekiwanie pojawił się znowu w mediach społecznościowych. Poinformował przy okazji, że wszystko jest już dobrze i zapowiedział nowy singiel.

Wróciłem! 😌💛 WAŻNA WIADOMOŚĆ: nowa piosenka ukaże się 1 grudnia! Nazywa się „bb u ok?”

Dziś są moje urodziny i chcę tylko powiedzieć, że jestem bardzo wdzięczny za całą waszą miłość i żywiołowość! Naprawdę brakowało mi rozmowy z wami wszystkimi i nie mogłem się doczekać powrotu. Zacznijmy nowy rozdział!!!

San Holo

Istotny dziś przekaz

San Holo tak opisał historię swojego utworu:

„Bb u ok?” to pytanie, które możesz zadać sobie i wspaniałym ludziom wokół ciebie. W dzisiejszych czasach życie toczy się tak szybko, że często nie poświęcamy czasu, aby szczerze odpowiedzieć na to pytanie. Tak łatwo jest oderwać się od siebie i ludzi, których kochasz. Potrzebujemy autentycznych rozmów i znajomości, aby iść dalej… dotrzeć dziś do kogoś bliskiego za pomocą prostego „bb u ok?”

San Holo

Nowa produkcja Sandera to jego pierwszy utwór od wydanego w kwietniu „Stay Vibrant”. Kawałek utrzymany jest w spokojnym melancholijnym klimacie. Holender dobrze połączył swój elektroniczny trapowy styl z elementami gitary elektrycznej. „Bb u ok?” po prostu dobrze się słucha.

Cieszy nas, że holenderski producent tak szybko wrócił do formy i zaczął prezentować nam nową muzykę – w dodatku z naprawdę mądrym przekazem.

kontakt