San Holo zapowiedział premierę nowego studyjnego albumu, a na dokładkę wydał nowy singiel

“bb u ok?” – tak będzie nazywać się planowany na maj drugi studyjny album od San Holo. Zanosi się na naprawdę przyjemny materiał.

reklamuj_sie

W ostatnich miesiącach San Holo nie pozwalał swoim fanom się nudzić – zarówno w pozytywnym, jak i negatywnym tego słowa znaczeniu. Holender dostarczył nam trochę nowej muzyki, ale także lekki powód do obaw, co się u niego dzieje.

Na szczęście okazało się, że to tylko odcięcie się od social mediów i odpoczynek od telefonu. W tym czasie Holender szlifował ważny projekt, którego owoce usłyszymy już wkrótce. Przerwa nie trwała długo i pod koniec listopada, w dniu swoich urodzin, ogłosił wydanie nowego singla “bb u ok?”

Od tamtej pory minęło sporo czasu i można było spodziewać się kolejnych ciekawych ogłoszeń. Tak właśnie się stało, Holender na Twitterze zapowiedział, że 3 lutego nastąpi ujawnienie największego projektu w historii San Holo.

Nowy rozdział, nowy album, nowy singiel

Już wiemy nad czym pracował i co szlifował w ostatnich kilku miesiącach Sander. Drugi studyjny album będzie nosił nazwę jak wspomniany wyżej singiel, czyli “bb u ok?”. Ukaże się on dokładnie 21 maja.

Tracklista krążka prezentuje się następująco:

1. i am thinking of you
2. IT HURTS!
3. new one (feat. Bipolar Sunshine)
4. bb u ok? 
5. black and white
6. i just wanna fucking cry (feat. The Nicholas)
7. heal (↑%)
8. lonely in LA
9. the great clown Pagliacci
10. i get lonely around people, too
11. thoughts and chemicals (feat. American Football)
12. MY FAULT
13. make this moment last
14. find your way (feat. Bipolar Sunshine)
15. do you see me?
16. FEELS RIGHT
17. ewing street
18. wheels up (feat. Rivers Cuomo of Weezer)
19. you’ve changed, i’ve changed (feat. Chet Porter)
20. one more day (feat. Mija & Mr. Carmack)

Trzeba przyznać, że jest na co czekać. 20 utworów na albumie to niecodzienny widok. Pokazuje to tylko jak ogromnym projektem jest całość i jak dużo pracy włożył w to Holender.

Sander nie zostawił nas tylko z zapowiedzią. Przed Wami świeżutki jeszcze nowy singiel, który jest jednocześnie drugim kawałkiem z nowego krążka. Stworzony został wspólnie z angielskim wokalistą Bipolar Sunshine.

foto: rukes.com

reklamuj_sie

Total
21
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?