sanah w duecie z wokalistą zespołu LemON. Dochód z ich utworu wspomoże ukraińskie dzieci

Utwór “Mamo tyś płakała” napisany został już kilka lat temu, ale w tle obecnej sytuacji nabrał zdecydowanie bardziej aktualnego wydźwięku.

kalendarz

Ciężko w ostatnich latach o większy fenomen na polskiej scenie popowej od sanah. Popularność młodej wokalistki wystrzeliła niespodziewanie w 2019 roku za sprawą utworu “Szampan”, który okazał się być zaledwie preludium do kolejnych osiągnięć. Kolejne utwory niemalże z miejsca stawały się przebojami – zarówno te spokojniejsze, jak i te bardziej pod nóżkę (na czele z remiksem do “Invisible Dress”, który stworzyli Skytech i Maro Music). Ostatnim dużym numerem Zuzanny jest numer “kolońska i szlugi“, który zgromadził na portalach streamingowych już kilkadziesiąt milionów odsłuchów.

sanah i Igor Herbut dla ukraińskich dzieci

Zanim dwudziestoczterolatka wyruszy w swoją wiosenną trasę koncertową, na rynku zdążyła pojawić się zupełnie nowa muzyczna propozycja w jej wykonaniu. Niespodziewanie we wtorek na rynku pojawił się wspólny utwór sanah z Igorem Herbutem, wokalistą zespołu LemON. Balladowe “Mamo tyś płakała” jest inspirowane kompozycją Stanisława Moniuszki pt. “Prząśniczka”. Piosenka ta została napisana już kilka lat temu, ale w tle obecnej sytuacji w Ukrainie nabrała zdecydowanie bardziej aktualnego wydźwięku.

emuze.me

Utwór ten bardzo szybko zaczął zdobywać popularność, co w tym wypadku jest szczególnie ważne. Liczby na portalach streamingowych mają przełożenie na pieniądze, które zarobi dana piosenka. A tak się składa, że cały dochód, który wygeneruje “Mamo tyś płakała”, zostanie przekazany stowarzyszeniu Siemacha, które jest zaangażowane w pomoc dzieciom, które uciekły z Ukrainy do naszego kraju.

ultra

emuze.me

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?