Sander van Doorn zagra na Euforia Festival 2020!

Znamy pierwszego artystę drugiego dnia tegorocznej edycji Euforia Festival. Jest nim Sander van Doorn, który zagra classic seta.

pdc

Jeszcze wczoraj agencja Euforia Festivals poinformowała, że ich planowana na sierpień impreza odbędzie się w formie trzydniowej (2 dni regularnej imprezy + after party). Dziś otrzymujemy kolejne dobre informacje od organizatora. Właśnie poznaliśmy pierwszego artystę, który wystąpi w sobotę, 14 sierpnia na plaży w Boszkowie. Jest nim Sander van Doorn, jedna z ikon holenderskiej muzyki elektronicznej.

Classic set

Holender w ostatnim czasie wystąpił w Polsce jako Purple Haze, podczas ubiegłorocznej edycji Sunrise Festival. W tym roku z kolei Sander van Doorn zabierze nas w niesamowitą podróż do przeszłości, gdyż jego występ odbędzie się w formule classic set. Będzie to niewątpliwie gratka dla starszych fanów, którzy znają takie utwory jak “Riff”, “Koko” czy “Drink To Get Drunk”.

Jest to pierwszy producent zaanonsowany na drugi dzień tegorocznego Euforia Festival. Niemniej zaczynamy być coraz bardziej pewni, że poziom lineup’u sobotniego będzie równie dobry, co skład na piątek, który wygląda następująco:

Kryder
Ben Nicky
Neelix
Roger Shah
Grum
Davey Asprey
Indecent Noise

onTune b2b Blue Silence
Alex

Czekamy z niecierpliwością na kolejne ogłoszenia artystów.

Bilety w sprzedaży

Dziś poznaliśmy także szczegóły dotyczące biletów. Najważniejsza kwestia dotyczy sprzedaży wejściówek na dzień drugi, która właśnie wystartowała – pierwsza pula w cenie 109 zł.

Kwestią istotną jest także temat biletów zakupionych przed ogłoszeniem nowej daty. Te (o ile nie zostały zwrócone bądź przeniesione na Tranceformations 2021), stają się biletami na dzień pierwszy. Nie ma przy tym możliwości zamiany takiego biletu na bilet na dzień drugi. Nie będzie też dwudniowych karnetów.

Więcej szczegółów – podobnie jak same bilety – znajdziecie tutaj.

pdc

Total
27
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?