Sander van Doorn już w tą sobotę wystąpi na Śląsku! Kulminacyjna faza 20. urodzin klubu Onyx

16 września w klubie Onyx w Tarnowskich Górach wystąpi Sander van Doorn. Będzie to jeden z największych bookingów w historii tego miejsca.

sunrise

Od kilku miesięcy tarnogórski klub Onyx świętuje tak, jak chyba jeszcze żaden klub w naszym kraju nie świętuje. Na 20. urodziny włodarze tej miejscówki przygotowali aż 20 mocnych imprez. Przed nami pozycja numer 17 – po udanych wydarzeniach z takimi postaciami, jak Nakadia, DUSS, Matys oraz Lexy & K-Paul przyszedł czas na – jak twierdzą właściciele – jeden z największych bookingów w historii tego miejsca.

Sander van Doorn powraca do Polski

Już 16 września w Tarnowskich Górach wystąpi Sander van Doorn, którego słuchaczom muzyki trance przedstawiać raczej nie trzeba. Holender od lat stara się balansować między różnymi brzmieniami – w ostatnim czasie jego głównymi zajawkami są brzmienia melodic, techno oraz future rave. Skoro o tym ostatnim – jeden z jego ostatnich singli ukazał się nakładem wytwórni, nomen omen, Future Rave, której włodarzami są David Guetta i MORTEN.

kalendarz

Domeną obecnego brzmienia Sandera są mocne, mroczne, ale i czasem melodyjne kawałki – i takiej właśnie selekcji możecie spodziewać się, odwiedzając 16 września klub Onyx w Tarnowskich Górach. Holender w warunkach klubowych pojawia się nad Wisłą nieczęsto, tym bardziej więc warto rozważyć wizytę na Śląsku.

kalendarz

Urodziny wkraczają w fazę kulminacji

Przy okazji poznaliśmy też rozpiskę pozostałych imprez w ramach 20. urodzin klubu Onyx. Wydarzenie numer 18 odbędzie się 23 września i będzie mocno skupione na brzmieniach techno. Za deckami staną Angelo Mike i Diana d’Rouze, a więc uznane marki na polskiej undergroundowej scenie.

Tydzień później wajcha pójdzie w drugą stronę, dzięki czemu na klubowej scenie staną reprezentanci muzyki zdecydowanie bardziej komercyjnej – Stachursky i Nowator. Wielki finał całego, trwającego już od kwietnia przedsięwzięcia, planowany jest na 14 października. Nie znamy na ten moment lineup’u tej imprezy – ale zważywszy na dotychczasowe bookingi, możemy oczekiwać rzeczy naprawdę ciekawych. Tymczasem jednak warto zahaczyć o Tarnowskie Góry już 16 września – bilety w cenie od 10 zł znajdziecie pod tym linkiem.

sunrise

Portal Shining Beats z dumą obejmuje patronatem medialnym serię imprez #ONYX20.

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?