Bass House w SBM Label? Pewnie, że tak! Oto 19-letni Madkid i jego nowy singiel

SBM Label stoi za najpopularniejszymi rapowymi singlami w ostatnim czasie. Tym razem jednak nakładem wytwórni został wydany bass house’owy numer od Madkida.

sunrise

Czasami popularne labele zajmujące się konkretnym gatunkiem decydują się odejść na chwilę od schematu, pozwalając na wydanie utworu w kompletnie innym gatunku. Swego czasu na nowe klimaty otworzyło się Prosto, teraz z kolei przyszedł czas na SBM Label.

Label Solara i Białasa wydał EDM

Wytwórnia może się poszczycić wydawaniem numerów takich raperów, jak Jan-Rapowanie, Mata, Bedoes czy też White 2115. Label założony przez Solara i Białasa postanowił jednak wypuścić utwór w klimatach… bass house, za którego produkcją stoi uzdolniony polski twórca Madkid.

kalendarz

Kojarzony bardziej z podziemną sceną elektroniki i rapu producent ma na swoim koncie eksperymenty z różnymi muzycznymi klimatami. Chłopak ma ledwie 19 lat, ale już udało mu się wydawać swoje numery w takich labelach, jak Kayax, Czeluść czy właśnie SBM Label. Tam kilka miesięcy temu ukazał się jego oficjalny, tropical house’owy remix do numeru Solara pt. “Obłęd”.

ultra

Jego najnowsza propozycja nosi tytuł “Magma” i – jak już wspomnieliśmy – osadzona jest w bass house’owych klimatach. Piotr Józefiak – bo tak nazywa się ten młody twórca – stworzył coś naprawdę interesującego i mającego potencjał, aby na wielu parkietach zrobić odpowiednią robotę.

Ten przykład pokazuje, że nawet w stricte rapowej wytwórni – a taką jest właśnie SBM – można znaleźć coś bliskiego naszym uszom. Czekamy na więcej takich niespodzianek – wszak nie ma co się zamykać na jeden styl – a nową propozycję Madkida, który notabene przez najbliższe miesiące będzie szykować się do matury, znajdziecie poniżej.

sunrise

kalendarz

Total
39
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?