Seria Raban trwa. Już pod koniec maja w Warszawie wystąpi Pendulum

Kultowy australijsko-brytyjski zespół w formule DJ set odwiedzi już w przyszły weekend Pragę Centrum w ramach projektu Raban.

kalendarz

Pendulum w 2012 roku postanowili zejść ze sceny i zawiesili swoją działalność. Na szczęście okazało się, że artyści łączący drum’n’bass oraz rock zrobili sobie wyłącznie dłuższą przerwę. Osiem lat później wydali dwa zupełnie nowe kawałki “Driver” i “Nothing For Free”. Rok później pojawiła się świeża EPka, zatytułowana Elemental. Od tego czasu coraz częściej możemy zobaczyć ich w pełnym składzie na różnorodnych festiwalach czy koncertach. Do tego grona dołączy także Praga Centrum – to tam formacja już wkrótce pojawi się w formule DJ set.

Chodź ze mną, pokażę Ci drum and bass

Grupa Pendulum to przede wszystkim zespół, który tempo 175 BPM miesza z rock’owym zacięciem. Od momentu wspomnianego powrotu na scenę zagrali zaledwie kilka koncertów. Jednym z nich był występ na najważniejszej imprezie dla fanów połamanych dźwięków w naszej części Europy – Let it Roll. Wydarzenie to odbywa się od wielu lat w sierpniu na płycie byłego lotniska. W roku 2022 to właśnie ten zespół był headliner’em wspomnianej imprezy. Było to niesamowite, muzyczne doznanie którego życzymy każdemu. Połączenie ich rozpoznawalnych hitów z domieszką nowych utworów jest mieszanką wybuchową, której radość jest detonatorem.

kalendarz

Kiedy jednak cały skład nie może się zebrać, wtedy przesłaniem namiastki ich muzyki zajmuje się Paul ‘El Hornet‘ Harding. To właśnie jego zobaczymy już w przyszły weekend nad Wisłą. W tym roku wielbiciele śnieżnych eskapad mogli dodatkowo usłyszeć go na żywo podczas Snow Fest w Szczyrku. Natomiast ja miałem okazję być na jego występie we Wrocławiu w 2021 roku w ramach One Love Music Festival. Był to niesamowity closing act.

kalendarz

Już niedługo, już za chwilę

Wszystkich wielbicieli szybszych melodii serdecznie zapraszamy już 27 maja do Pragi Centrum. Bilety obecnie są dostępne w drugiej puli w cenie 100 zł. Wszystkie szczegóły oraz support znajdziecie pod tym linkiem. Osobom spragnionym większej liczby połamanych melodii polecamy zapoznać się z pozostałymi wydarzeniami organizowanymi przez Follow the Step w ramach projektu Raban.

sunrise

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?