Shahay kontynuje dobrą passę! Właśnie ukazał się jego collab z Wax Motifem

Wax Motif – uznana marka na scenie bass house’u – zaprezentował właśnie collab z polskim twórcą o pseudonimie Shahay.

sunrise

Ten rok dla polskich twórców tanecznej elektroniki jest niezwykle obfity w sukcesy. Jednym z naszych rodzimych nazwisk, które warto mieć na oku, jest reprezentujący bass house Juliusz Toczydłowski aka Shahay. Producent znany wśród stałych bywalców klubów typu Omen Płośnica jako Julas, rozwija swój odcinający się od wixiarskiego uniwersum projekt od paru lat i zaczyna osiągać coraz większe sukcesy. Chociażby całkiem niedawno wydał swój numer w labelu samego AC Slatera, o czym wspominaliśmy na naszych łamach.

Jeszcze wcześniej gościł chociażby u Waxa Motifa – czyli kolejnej uznanej postaci w świecie basowych brzmień. W Divided Souls – czyli labelu australijskiego producenta – ukazały się już dwa utwory polskiego twórcy.

kalendarz

Współpraca z pochodzącym z Australii producentem widocznie rozwinęła się na tyle dobrze, że panowie postanowili przysiąść do wspólnego utworu. Collab ukazał się już w ostatnich dniach i z pewnością był to wielki dzień dla wszystkich polskich fanów bass house’u.

kalendarz

Polsko-australijskie porozumienie

Numer nosi tytuł “Come Again“. Producenci wykorzystali w singlu oryginalne wokale, za które odpowiada pochodzący z Wielkiej Brytanii Scrufizzer. Utwór zapowiada debiutancki album Wax Motifa, zatytułowany “Hard Street” i został wydany – a jakże – w Divided Souls. O tym collabie na swojej stronie internetowej napisał nawet prestiżowy magazyn Forbes, co jest nie lada wyróżnieniem. Artykuł znajdziecie pod tym linkiem.

Z najnowszą propozycją polskiego talentu możecie zapoznać się poniżej.

sunrise


foto: Jakub Miłejko

kalendarz

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?