Sagan, Skytech i Guy Arthur pierwszymi gwiazdami Shining Beats Festival. A do tego jeszcze 7 nazwisk!

Pierwszy dzień Shining Beats Festival to dziesięć aliasów, w tym jedno… nielegalne zgromadzenie. Nie możesz tego przegapić!

sunrise

Mało która rzecz nas tak jara, jak świadomość tego, co będzie dziać się w najbliższy weekend. Tegoroczna majówka będzie stać bowiem pod znakiem Shining Beats Festival – weekendowej imprezy na falach internetu, do której będziecie mogli dołączyć, gdziekolwiek jesteście. Niezależnie od tego, czy macie do dyspozycji telewizor, komputer, smartfon, a nawet lodówka – wystarczy, że będziecie w stanie na danym sprzęcie odpalić Facebook lub YouTube. Do technikaliów jeszcze z pewnością przejdziemy kiedy indziej – tymczasem dziś ogłosiliśmy pierwszą z trzech części naszego lineup’u.

Wszystkie ogłoszone dziś gwiazdy zaprezentują się przed Wami pierwszego dnia imprezy – a więc w piątek, 1 maja. Wśród nich znajdziecie zarówno młodych kotów, jak i doświadczonych – choć wciąż mających wiele młodzieńczego wigoru – twórców.

kalendarz

Kto zagra 1 maja?

Dzisiejsze odsłanianie kart rozpoczęliśmy o godzinie 10:00 – wtedy to zaanonsowaliśmy występ Mateusza Dziewulskiego aka Skytech.

ultra

W samo południe zaprezentowaliśmy naszego zagranicznego headlinera, którym jest Sagan.

O godzinie 14:00 z kolei przywitał się z Wami ktoś, na kogo bardzo liczymy – Paweł Kasperski aka P.A.F.F., znany także jako DJ Mżawki Litry

sunrise

Natomiast o 16:00 odkryliśmy chyba najmocniejszą piątkową kartę – otóż pokażemy Wam prawdopodobnie jedyne pochwalane przez nas nielegalne zgromadzenie, którego częścią będą LOUD ABOUT US i Guy Arthur. Ci panowie znów Was zaskoczą!

Do tej piątki dokładamy jeszcze kolejnych pięciu DJów i producentów. W tym gronie znajdują się:

  • Mogi – młody małopolski producent, który otworzy swoim występem nasz festiwal
  • Mattheo Da Funk – były rezydent ś.p. klubu Grant, obecnie kojarzony z klubem Chacharnia
  • Mave – mistrz Polski DJów
  • Clarx – jedna z najchętniej odsłuchiwanych postaci polskiego EDMu na YouTube oraz Spotify
  • Debris – holenderski producent, mający w swoim portfolio wydania w labelach takich jak Future House Music, NCS czy Armada.

Tym samym rozkład godzinowy pierwszego dnia Shining Beats prezentuje się następująco:

ultra

kalendarz

16:00 Mogi
17:00 Mattheo Da Funk
18:00 Mave
19:00 Clarx
20:00 P.A.F.F.
21:00 Debris
22:00 Skytech
23:00 Sagan
00:00 Guy Arthur b2b LOUD ABOUT US

Kolejni artyści już jutro

Jutro zaprezentujemy Wam artystów, którzy zagrają na naszym wirtualnym festiwalu w sobotę, 2 maja. Warto więc zaglądać na facebook’owe wydarzenie.

sunrise

Partnerami Shining Beats Festival są 4Clubbers.pl, FRKNTN, Illumi Music, Polish Hexagonians i Kim Artists Agency.

kalendarz

Total
15
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?