kontakt

Tegoroczna majówka z pewnością należała do wyjątkowych. Wszystko to za sprawą pierwszej edycji Shining Beats Festival, którą mogliście oglądać przez ostatni weekend. Niemal trzydziestu DJów i producentów z Polski oraz zagranicy zaprezentowało swoje wyjątkowe sety. Jeśli jesteście ciekawi, co grali konkretni artyści, znajdziecie na profilu naszej imprezy na 1001tracklists.com. Tymczasem postanowiliśmy przygotować dla Was małe zestawienie dziesięciu najchętniej granych utworów na Shining Beats Festival. Kolejność w zestawieniu jest losowa.


Tujamo & LOTTEN – One Million

Niemiecki producent Tujamo słynie ze swojego charakterystycznego stylu. Niektórzy mogą kręcić nosem, bo w końcu “ile można”, jednak – jak widać – tego typu brzmienia ciągle znajdują odbiorców. “One Million” było niezwykle chętnie grane przez DJów w trakcie Shining Beats Festival.

David Puentez & Albert Neve – Superstar (VIP Mix)

Kolejny utwór na naszej liście to niemiecko-hiszpańska fuzja. David Puentez oraz Albert Neve podkręcili nieco wydany w Hexagonie oryginał, będący notabene nową wersją popowego utworu Jamelii. W ten sposób powstał bardzo klubowy numer, który z pewnością słyszeliście na naszej transmisji.

Blinders – Side 2 Side (SWACQ Edit)

W tym zestawieniu nie mogło oczywiście zabraknąć kogoś z Polski. Blinders oraz SWACQ stworzyli kompletną współpracę, na której premierę czekało wielu. “Side 2 Side” w swoich setach zagrali chociażby Sagan, Skytech, Twisterz czy Loud About Us! w secie b2b z Guy Arthurem.

DJ KUBA & NEITAN – Feel The Vibe (Keanu Silva Remix)

Kolejny rodzimy track na naszej liście. Duet DJ Kuba & Neitan, który zaprezentowali się w ramach bonusowej rundy, stworzył prawdziwy banger, będący bardzo chętnie grany przez innych DJów. Podczas naszego weekendowego spotkania dużym wzięciem cieszył się remix od Keanu Silvy.

Tiësto & 7 Skies feat. RebMoe – My Frequency

Wszechobecny kawałek, który ląduje ostatnio w większości setów najlepszych DJów. Tak było również w przypadku artystów, którzy wystąpili na naszej wirtualnej imprezie.

BROHUG – Children

Szwedzkie trio Brohug odświeżyło ostatnio nieśmiertelny motyw stworzony przez świętej pamięci Roberta Milesa. W ten sposób DJe dostali kolejny powód, by zagrać popularne “Children” w swoich setach. Podkręcona wersja hitu z roku 1996 bardzo często gościła w setach na naszej imprezie.

DJ Snake & Tchami, Malaa & Mercer – Made In France

Niech pierwszy rzuci kamieniem, ten kto nie słyszał więcej niż raz “now, before we get started” w trakcie Shining Beats Festival. Niezwykle mocny numer od kolektywu Pardon My French bardzo chętnie odnajdywał miejsce w tracklistach DJów na naszym wirtualnym evencie.

GODAMN & Makla – Chicago

Kawałek, który został wyprodukowany przez naszych zagranicznych gości ze Szwajcarii. Możecie też kojarzyć go chociażby z naszego filmiku promującego imprezę. Bass house’owa petarda od GODAMN nieraz rozbrzmiewała w trakcie naszej transmisji – i bardzo dobrze!

Malaa – OCB

Zamaskowany Francuz ponownie na naszej liście. Ostatnio Pan w kominiarce jest niezwykle produktywny i często wydaje swoje utwory. Jednym z nich jest właśnie “OCB“, do którego DJe często wykonywali nawet charakterystyczne ruszanie głową.

Diplo & SIDEPIECE – On My Mind

Na koniec nieco lżejszy kawałek, który był równie mocno supportowany w trakcie Shining Beats Festival. Diplo i SIDEPIECE stworzyli naprawdę kozacki numer, który na długo zapada w pamięć. Ciekawe, czy złapaliście się przez nas na nuceniu “On My Mind” pod nosem.


I tak to było w ubiegły weekend, podczas pierwszej edycji Shining Beats Festival. W tym tygodniu rozpoczniemy upload setów z weekendu na nasz kanał YouTube, dlatego warto śledzić to miejsce!

kontakt