Zbliża się druga odsłona Shining Beats Festival. Zagrają Lost Frequencies, Florian Picasso oraz Blinders

W dniach 19-21 czerwca na łamach Shining Beats będziecie mogli oglądać drugą edycję naszego online’owego eventu. Lineup może Was zaskoczyć!

pdc

Pamiętacie jeszcze majówkę? To właśnie wtedy zaprezentowaliśmy Wam pierwszą edycję Shining Beats Festival. Pomysł, który na polskim rynku zaprezentowaliśmy jako pierwsi, przypadł Wam do gustu. Świadczą o tym chociażby liczby – sety z pierwszej edycji wyświetliliście ponad 300 tysięcy razy. Za to chcielibyśmy na starcie Wam podziękować!

Czas jednak ucieka i trzeba myśleć o kolejnych projektach. Postanowiliśmy więc dać sobie troszkę czasu i dlatego na drugą edycję naszego online’owego festiwalu musieliście czekać troszkę ponad dwa miesiące. Już w nadchodzący weekend zaprezentujemy Wam trzy dni pełne muzycznych wrażeń, zrealizowane z największym na polskim rynku rozmachem.

W dniach 19-21 czerwca zaprezentuje się przed Wami ponad trzydziestka DJów i producentów z całego świata. Transmisja będzie prowadzona na portalach Facebook, YouTube oraz Twitch.

O ile podczas pierwszej edycji zagraniczni twórcy stanowili mniejszość w lineup’ie, o tyle tym razem jest odwrotnie.

Potężny lineup

Najmocniejszym zagranicznym ogniwem jest rzecz jasna Lost Frequencies, który wystąpi trzeciego dnia eventu. Oprócz niego, warto wspomnieć o takich nazwiskach, jak Florian Picasso, Mark Sixma, Orjan Nilsen czy Sophie Francis. Ci wszyscy producenci – i nie tylko – pojawią się na Shining Beats Festival.

Polska scena również będzie mieć swój spory wpływ na brzmienie tego wydarzenia. Szczególnie sobota jest warta uwagi pod tym względem – ponieważ to właśnie wtedy zobaczycie duet DJ Kuba & Neitan oraz cały team FRKNTN w wyjątkowym secie B3B.

Zabawa zacznie się już w piątek – i to z grubej rury. To właśnie wtedy będzie mieć miejsce takeover Blinders & Friends. Zdobywca drugiego miejsca w rankingu Polish DJs Chart zaprosił topowe polskie postaci świata EDM, a także zagranicznych przyjaciół z labelu STMPD RCRDS. Do tej pory – oprócz Mateusza – swoją obecność potwierdzili Sikdope, Guy Arthur oraz TV Noise.

Listę wszystkich dotychczas ogłoszonych nazwisk znajdziecie poniżej.

Shining Beats Festival vol. 2 – lineup

piątek, 19 czerwca (Blinders & Friends)
Blinders
Sikdope
TV Noise
Guy Arthur

sobota, 20 czerwca
Florian Picasso
Orjan Nilsen
Fox Stevenson
Damien N-Drix
I.GOT.U b3b DNF b3b Twisterz
DJ Kuba & Neitan
Siks
Justy

niedziela, 21 czerwca
Lost Frequencies
Sophie Francis
Mark Sixma
Plastik Funk
KhoMha
Tom Budin b2b Dave Winnel
EMDI

Radio Eska partnerem wydarzenia

To jeszcze nie koniec ogłoszeń – przed Wami jeszcze kilka mocnych nazwisk na piątek, a także ogłoszenie sobotniego headlinera. Tego drugiego będziecie mogli wyczekiwać we wtorkowy poranek, na antenie Radia Eska, które zostało partnerem radiowym wydarzenia.

Więcej informacji znajdziecie na naszym facebook’owym wydarzeniu. Już teraz nie możemy się doczekać, żeby spotkać się z Wami na czacie!

pdc

Total
21
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?