Spotify Top 100

Wiecie co? Dziwne czasy mamy – od 1,5 miesiąca świat stoi na głowie i ani myśli wrócić do poprzedniej formy. Dlatego też cała nasza branża dwoi się i troi, aby nie dać o sobie zapomnieć. Szczerze powiedziawszy, nas też dotyczy. Przecież gdyby nie lockdown, to pewnie nie wpadlibyśmy na pomysł zrealizowania Drop Challenge – naszego największego dotąd projektu.

No właśnie, dotąd, bo w ten weekend zakończona wczoraj seria YouTube’owych filmów zostanie zepchnięta na miejsce drugie przez… festiwal. Wirtualny, bo wirtualny, ale jednak.

Pierwszy raz w Polsce z takim rozmachem

Postanowiliśmy bowiem pójść za ciosem i zaproponować Wam kolejną formę interakcji w tych ciężkich czasach. Formę, którą – i tu trzeba szczerze przyznać – znacie już ze światowego internetu. Przykład mamy pod ręką: dwa tygodnie temu mogliście na naszym Facebook’u zobaczyć sety z festiwalu organizowanego przez 1001tracklists. Podobnych aktywności w EDMowym internecie miało zresztą miejsce trochę więcej, a my postanowiliśmy dołożyć do tego cegiełkę.

Dlatego też mamy niebywałą przyjemność zaprosić Was na Shining Beats Festival. Przez trzy dni – od 1 do 3 maja – zaoferujemy w sumie 27 godzin transmisji dobrej muzyki prosto do Waszych domów. Na pierwszą edycję udało nam się zaprosić niemal 30 DJów i producentów z Polski i zagranicy. W lineupie nie brakuje zarówno młodych kotów, jak i artystów, których lubicie i znacie – tak z festiwali i klubów, jak i z naszych artykułów. Pierwsze szczegóły dotyczące lineup’u poznacie już we wtorek!

Nie jesteśmy w tym sami

Jeszcze bardziej cieszy nas fakt, iż udało nam się namówić do współpracy kilka ciekawych podmiotów z naszej branży. I tak, grono partnerów Shining Beats Festival tworzą:

  • 4Clubbers.pl
  • Illumi Music
  • FRKNTN
  • Polish Hexagonians
  • Kim Artists Agency

Innymi słowy – zebraliśmy mocną pakę i mamy nadzieję, że to, co będzie mieć miejsce w najbliższy weekend, przypadnie Wam do gustu.

Shining Beats Festival – kiedy i gdzie?

Festiwal będzie można śledzić na naszych profilach na Facebook’u i YouTube od 1 do 3 maja w godzinach od 16:00 do 1:00 w nocy. Wybrane sety znajdziecie także na mediach społecznościowych naszych partnerów, ale nie tylko!

Mamy jeszcze do ujawnienia sporo informacji – dlatego obserwujcie na bieżąco nasze wydarzenie na Facebook’u. Do zobaczenia na czacie!

Spotify Top 100