kontakt

W ostatnich tygodniach na naszym youtube’owym kanale (który warto subskrybować) zaczęło się dziać sporo. Przykładowo w ubiegłym tygodniu pojawiły się dwa materiały, w tym ten dedykowany pięcioleciu STMPD RCRDS. Wzięli w nim udział Blinders i Guy Arthur – producenci wydający na co dzień w labelu Martina Garrixa. Natomiast dziś gościnnie będziecie mogli zobaczyć kolejnych twórców z pierwszej ligi polskiego EDMu.

Gośćmi DJ Kuba & Neitan

Do Shining Beats Podcast zapraszamy postaci zarówno z polskiej topki, jak i te nieco mniej znane, aczkolwiek wciąż warte uwagi. Tym razem postawiliśmy na tę pierwszą pulę – ponieważ duet DJ Kuba & Neitan to bez wątpienia producenci cieszący się sporą popularnością wśród polskich entuzjastów clubbingu. Na naszym kanale youtube’owym mogliście ich zobaczyć w ramach Shining Beats Festival, ale również podczas Drop Challenge. Teraz nasz rednacz, Patryk Wojtanowicz, postanowił ich… przepytać.

Początkowo podcast z udziałem Kuby i Adriana miał pojawić się pod koniec ubiegłego roku. Ostatecznie jednak nagranie doszło do skutku pod koniec zimy. Panowie opowiedzieli między innymi o swoich początkach jako duet – wszak w ubiegłym roku obchodzili oni dziesięciolecie współpracy pod jednym aliasem. Nie brakowało również dyskusji na temat obecnej formy labelu Hexagon, w którym to łódzcy producenci wydali niedawno singiel “Sweat”.

Do zobaczenia i usłyszenia

Podjętych zostało również sporo innych interesujących tematów, dlatego warto zapoznać się z szóstym już epizodem Shining Beats Podcast. Znajdziecie go w formie audio na Spotify…

…ale również w formie video na naszym kanale YouTube.

kontakt