Oto ostatni w 2021 roku odcinek Shining Beats Podcast. Gościem Andy Dust z duetu VAMERO

Pochodzący z Ostrołęki, a mieszkający w Niemczech producent współtworzy duet VAMERO, mający na koncie międzynarodowy hit z formacją VINAI.

pdc

Drugi sezon Shining Beats Podcast dobiega końca. W 2021 roku zaprezentowaliśmy Wam w sumie 10 rozmów z różnymi postaciami, związanymi mniej lub bardziej z polską sceną muzyki elektronicznej. Patryk Wojtanowicz gościł topowe postaci sceny klubowej (takie, jak Skytech, I.GOT.U czy DJ Kuba & Neitan), ale również osoby, którym do “polskiego piekiełka” już daleko (przykładowo Hubert Pleskot). W jednym z odcinków – i to jeszcze przed największymi sukcesami – pojawił się także Mikołaj Trybulec aka Tribbs. Oprócz tego mogliście zobaczyć jeszcze kilka naprawdę wartościowych rozmów – a pełną playlistę ze wszystkimi odcinkami znajdziecie pod tym linkiem.

Andy Dust ostatnim gościem w 2021

Rok 2021 w Shining Beats Podcast zasługuje na zamknięcie w odpowiednim stylu. Dlatego też gościem Patryka Wojtanowicza w ostatnim w tym roku odcinku jest Adrian Kaczyński, DJ i producent znany jako Andy Dust. Nie jest to jednak jego jedyny alias – fani muzyki tanecznej mogą go znać także z projektu VAMERO, o którym zrobiło się głośno w roku ubiegłym. Wtedy to ukazał się collab tej formacji z włoskim projektem VINAI, zatytułowany “Rise Up”. Numer wykręcił w sumie około 200 milionów odtworzeń, biorąc pod uwagę sumę oficjalnych uploadów ze Spotify i YouTube. Mamy więc do czynienia z pierwszym w historii podcastu autorem międzynarodowego przeboju.

Pochodzący z Ostrołęki, a mieszkający obecnie w Niemczech twórca prowadzi także własny label i management pod marką Dustyvibez.

W trwającej ponad 70 minut rozmowie będziecie mogli trochę bliżej poznać Adriana – ale nie oznacza to, że będzie to tak zwana “rozmowa z ciekawym człowiekiem”. Na tapet trafiło bowiem wiele kontrowersyjnych tematów związanych z muzyką. Tak, o slap house’owych brzmieniach też było.

Ostatni w 2021 roku odcinek Shining Beats Podcast jest już dostępny w formie audio na Spotify…

…a także w formie video na YouTube.

Nowy sezon startuje już w Nowy Rok – tradycyjnie, będzie to pełny insiderskiej wiedzy i nieśmiesznych żartów podcast z Kasprem Jabłońskim.

pdc

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?