Kasper Jabłoński powraca do Shining Beats Podcast. Dwugodzinna rozmowa o kondycji polskiego EDMu

Menadżer takich artystów, jak Tom Budin czy Skytech, ponownie był gościem Patryka Wojtanowicza w noworocznym Shining Beats Podcast.

kalendarz

Wspaniały to był rok, nie zapomnimy go nigdy. 2021 rozpoczął się na naszych łamach od noworocznego epizodu Shining Beats Podcast. Wówczas gościem Patryka Wojtanowicza był Kasper Jabłoński, manager takich postaci, jak Tom Budin czy Debris oraz członek duetu SI US PLAU. Od tamtej rozmowy zmieniło się w jego życiu sporo – podobnie zresztą, jak na polskiej scenie muzyki elektronicznej. I o tych zmianach właśnie w dużej mierze panowie porozmawiali w drugim już noworocznym epizodzie – tym razem na rok 2022.

Dwie godziny o polskim EDMie

W niemalże dwugodzinnej rozmowie nagranej w dniu finału Polish DJs Chart 2021, Kasper i Patryk podzielili się swoimi refleksjami odnośnie polskiej sceny klubowej. Było dużo o roli portali streamingowych, podjęty został także temat łamiącego schematy na polskiej scenie Tribbsa, a także kondycji rodzimego clubbingu. Panowie spróbowali także zdiagnozować pewien problem, który za jakiś czas będzie dotyczyć polskich EDMowych festiwali. Dodatkowo, Kasper opowiedział co nieco o swojej nowej agencji managementowej – mvmnts – oraz podzielił się informacją o objęciu opieką managerską Skytecha.

emuze.me

W efekcie wyszła naprawdę solidna, acz zdecydowanie mniej humorystyczna niż rok temu rozmowa. 14. odcinek Shining Beats Podcast z pewnością powinien zainteresować osoby mocno siedzące w polskiej branży tanecznej elektroniki.

Pierwszy w 2022 podcast już dostępny

Najnowszy epizod Shining Beats Podcast jest już dostępny – w formie audio na Spotify…

ultra

…a także w formie video na YouTube.

emuze.me

Total
13
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?