Noworoczny Shining Beats Podcast już dostępny. Gościem manager Toma Budina i Debrisa

Pierwszy dzień roku oznacza nowy odcinek Shining Beats Podcast. Gościem Patryka Wojtanowicza jest Kasper Jabłoński.

sunrise

Rok 2020 nie był łatwy pod wieloma względami – i dotyczyło to również Shining Beats Podcast. Nasze plany były zdecydowanie większe niż zrealizowane zaledwie trzy odcinki – jednakże właśnie od tego jest rok 2021, aby dopiąć swego. Dlatego my działanie rozpoczęliśmy już pierwszego dnia stycznia – właśnie wtedy światło dzienne ujrzał czwarty już epizod.

O branży z praktykiem

W poprzednich odcinkach gościliśmy DJów i producentów (w chronologicznej kolejności – cały team FRKNTN, Matt Bukovski oraz Skytech). Dziś jednak gościem Patryka Wojtanowicza jest ktoś, kto co prawda gra i produkuje w ramach duetu SI US PLAU, ale w głównej mierze zajmuje się szeroko pojętym muzycznym managementem.

kalendarz

Kasper Jabłoński – bo to on otwiera rok 2021 w Shining Beats Podcast – nie jest bynajmniej osobą znikąd. Dwudziestodwulatek (!) z Warmii kieruje karierami takich nazwisk, jak Tom Budin, Debris czy Sinego. Oprócz tego wspomaga A&Rów labelu Selected (tak, tego Selected od kanału na YouTube). Dzięki jego działaniom (pośrednio lub bezpośrednio) udało się również w ubiegłym roku zakontraktować kilka polskich tracków w topowych EDMowych labelach. Ogólnie rzecz biorąc – jest to ktoś, po kim można się spodziewać wielu ciekawych historii i smaczków zza kulis świata muzyki elektronicznej.

kalendarz

Ponad dwie godziny

Siłą rzeczy, podcast trwa ponad dwukrotnie dłużej niż poprzednie – bo niemal 140 minut. Czas ten jest wypełniony wręcz wieloma gorącymi na ten moment tematami dotyczącymi naszej sceny. Usłyszycie więc co nieco o Spotify, fenomenie gatunku slap house, a także o tym, w jaki sposób pandemia zmieniła rolę ghostproducentów w branży. Kwestii, które udało się podjąć, jest jednak zdecydowanie więcej – i o tym możecie przekonać się sami, po prostu sprawdzając ten materiał. Znajdziecie go na platformach YouTube i Spotify – zapraszamy do oglądania (lub słuchania)!

kalendarz

sunrise

Total
21
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?