Paweł Baran gościem nowego Shining Beats Podcast. Dziennikarz Viaplay i TVP Sport z zupełnie innej strony

W rozmowie z Patrykiem Wojtanowiczem Paweł Baran opowiedział o tym, skąd w jego życiu wziął się sport i… muzyka elektroniczna.

re2sh

Kto powiedział, że w Shining Beats Podcast będą tylko DJe i producenci? Tak, my kiedyś powiedzieliśmy – ale lubimy się rozwijać i (przede wszystkim) nie lubimy się ograniczać – dlatego 17. epizod naszej serii będzie zupełnie inny niż dotychczasowe. Tym razem gościem Patryka Wojtanowicza nie jest nikt związany ściśle z branżą muzyczną – choć muzykę elektroniczną lubi bardzo. Jeszcze bardziej lubi jednak sport, czego znakiem jest miejsce, w którym pracuje.

Paweł Baran zaczynał swoją karierę medialną od telewizji studenckiej, skąd trafił do TVP Sport. Jego udziałem było między innymi tworzenie artykułów, praca przy transmisjach sportowych (głównie skoki narciarskie), ale także własne serie dotyczące Formuły 1. Na youtube’owym kanale najpopularniejszej telewizji sportowej w Polsce pojawiły się dwa formaty – “Formuła się wyczerpała” oraz “Baran mechaniczny”, obydwie dotyczące królowej sportów motorowych. I to właśnie ta dyscyplina zdaje się być jego powołaniem – wszak od tego roku Baran jest członkiem ekipy Viaplay, która przez najbliższe trzy sezony będzie transmitować na terenie Polski wszystkie wyścigi F1.

Dlaczego zaprosiliśmy Pawła do Shining Beats Podcast?

Przede wszystkim dlatego, że chcemy zapraszać ciekawe osoby – a nasz gość właśnie do takich osób należy. Po drugie – bo jego postać nie jest zupełnie oderwana od muzyki. Baran prywatnie bardzo lubi muzykę elektroniczną i jest także naszym czytelnikiem. O tym, skąd te brzmienia wzięły się w jego życiu, będziecie mogli się dowiedzieć z podcastu.

Główną osią będzie jednak sport – panowie porozmawiali o tym, skąd nasz gość wziął się tu, gdzie jest, ale także o samej Formule 1, która w ostatnich latach zyskuje coraz większą popularność na całym świecie. W efekcie mamy dla Was niemal 70 minut naprawdę interesującej rozmowy pełnej różnorodnych tematów.

Podcast dostępny jest w formie audio na Spotify…

…oraz w formie video na platformie YouTube. Kolejny odcinek już w marcu!

re2sh

Total
14
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?