Wiemy, kto stoi za “It Gets Better” Swedish House Mafii! [SZCZEGÓŁY]

Jeden z długo wyczekiwanych utworów szwedzkiego trio pojawił się w bazie danych amerykańskiego odpowiednika ZAiKSu. Czy to oznacza szybki release?

sunrise

Swedish House Mafia wie, jak podkręcać atmosferę wokół siebie – takie słowa powiedzielibyśmy jakiś czas temu. Teraz jednak bliżej jest nam do irytacji niż pozytywnego zniecierpliwienia – mijają bowiem tygodnie, a premiery któregoś z nowych utworów ani widu, ani słychu.

Jak się jednak okazuje, to może się wkrótce zmienić – bowiem dane jednego z utworów Szwedów – konkretnie “It Gets Better” – pojawiły się w bazie Amerykańskiego Stowarzyszenia Kompozytorów, Autorów i Publisherów (w skrócie ASCAP), i dzięki temu dowiadujemy się interesujących szczegółów odnośnie tego, kto brał udział w procesie twórczym tego numeru.

kalendarz

Oprócz Axwella, Sebastiana Ingrosso i Steve’a Angello, możemy znaleźć tam dotychczas producenta o pseudonimie Klahr, dobrze znanego fanom labelu Axtone – a oprócz tego Richard Zastenker, współpracujący wcześniej z duetem Axwell & Ingrosso przy chociażby “More Than You Know” oraz Carl Nordstrom, który widnieje również w creditsach utworu “About You”, który w tym roku wydał Otto Knows. Pełną listę nazwisk w postaci screenshota z bazy ASCAP znajdziecie poniżej.

ultra

Już jakiś czas temu informowaliśmy Was o pojawieniu się tego utworu w bazie Shazam – więcej na ten temat przeczytacie pod tym linkiem.

Musimy niestety ostudzić zapały fanów szwedzkich mafiosów – opublikowanie danych w bazie amerykańskiego odpowiednika ZAiKSu nie oznacza od razu tego, że będziemy mogli spodziewać się oficjalnej premiery w najbliższych dniach czy tygodniach. Ciężko na ten moment określić, jakie plany mają Axwell, Sebastian Ingrosso i Steve Angello – wszak panowie owiewają swoją działalność intensywną mgłą tajemnicy. Nie zmienia to faktu, że jest na co czekać.

sunrise

https://www.youtube.com/watch?v=6ZJFHHog6gE

kalendarz

Total
10
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?