Shazam podaje oficjalny tytuł jednego z ID Swedish House Mafii. Release już wkrótce?

W bazie danych aplikacji Shazam pojawił się nowy utwór autorstwa Swedish House Mafia. Pod nazwą “It Gets Better” kryje track używany jako intro setów SHM.

sunrise

Świat muzyki elektronicznej powoli staje cię coraz bardziej zniecierpliwiony – bowiem od powrotu trio Swedish House Mafia minęło już 1,5 roku, a muzycznych propozycji wciąż brak. Axwell, Sebastian Ingrosso i Steve Angello w swoich wspólnych setach przedstawiali już nowe, niewydane utwory – jednym z nich jest kawałek otwierający ich występy. Nazwa tracka, która brzmi “It Gets Better“, pojawiła się już wcześniej w opisie jednego z filmików na Facebooku. Teraz swobodnie już możemy uznać, że jest to oficjalna nazwa intro Szwedów.

Utwór został bowiem zarejestrowany w aplikacji Shazam, służącej do identyfikacji muzyki – bez problemu więc zainstalowana w Waszych smartfonach aplikacja powinna po sprawdzeniu nagrania, które znajdziecie na końcu artykułu, pokazać następujący odczyt:

kalendarz

“It Gets Better” – jeśli mamy wierzyć sugestiom Szwedów sprzed kilku miesięcy – zostanie wydane najpewniej w Columbia Records. Teraz musimy tylko poczekać na oficjalną datę premiery, która – miejmy nadzieję, pojawi się już niedługo.

kalendarz

kalendarz

Total
3
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?