kontakt

Świat muzyki elektronicznej powoli staje cię coraz bardziej zniecierpliwiony – bowiem od powrotu trio Swedish House Mafia minęło już 1,5 roku, a muzycznych propozycji wciąż brak. Axwell, Sebastian Ingrosso i Steve Angello w swoich wspólnych setach przedstawiali już nowe, niewydane utwory – jednym z nich jest kawałek otwierający ich występy. Nazwa tracka, która brzmi “It Gets Better“, pojawiła się już wcześniej w opisie jednego z filmików na Facebooku. Teraz swobodnie już możemy uznać, że jest to oficjalna nazwa intro Szwedów.

Utwór został bowiem zarejestrowany w aplikacji Shazam, służącej do identyfikacji muzyki – bez problemu więc zainstalowana w Waszych smartfonach aplikacja powinna po sprawdzeniu nagrania, które znajdziecie na końcu artykułu, pokazać następujący odczyt:

“It Gets Better” – jeśli mamy wierzyć sugestiom Szwedów sprzed kilku miesięcy – zostanie wydane najpewniej w Columbia Records. Teraz musimy tylko poczekać na oficjalną datę premiery, która – miejmy nadzieję, pojawi się już niedługo.

kontakt