Shouse wyrastają na ekspertów od chórów. Udowadnia to ich najnowszy singiel

“Your Love” to najnowszy utwór duetu Shouse, w którym kontynuują oni swoją przygodę z chórami wraz z House Gospel Choir.

kalendarz

O Shouse cały świat usłyszał dzięki utworowi „Love Tonight”, który swego czasu rządził na wielu tanecznych parkietach. Głośniej o duecie w branży zrobiło się też niedawno, gdy wydali utwór “Live Without Love”, a jest to wynik ich współpracy z Davidem Guettą. Teraz Shouse powracają z kolejnym kawałkiem, który jest również ich kontynuacją przygody z chórami w utworach.

Kolejny nastrojowy kawałek

W swoim najnowszym utworze “Your Love” duet Shouse połączył siły z House Gospel Choir. Jak wspominają, do ich współpracy z tą londyńską grupą muzyczną doszło w 2021 roku. Wtedy też podczas swojej pierwszej europejskiej trasy, zostali zaproszeni na sesję chóru, a następnego dnia w studiu stworzyli “Your Love”.

emuze.me

“Your Love” natomiast to znane już od Shouse połączenie chóralnego wokalu i muzyki house. Choć tym razem ich styl jest też wzbogacony o nieco świeższe brzmienia.

“Od tego czasu gramy różne wersje “Your Love” na całym świecie. Ręce zawsze wznoszą się w górę, gdy rozbrzmiewa refren, zbiorowa chwała miłości. “Your Love” to piosenka podziękowania dla naszych fanów i sympatyków. Dla wokalistów, tancerzy i współpracowników z całego świata, czujemy waszą miłość i jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy wypuścić tę piosenkę w świat!!”

Shouse

Tak przy okazji – ostatnio mieliśmy okazję porozmawiać z Edem Service’m z duetu Shouse. Cały wywiad zrealizowany tuż po występie na Beats For Love znajdziecie poniżej.

ultra

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?