Sikdope zgubił się w Berlinie, ale wyciągnął z tego nowe brzmienie. Oto pierwszy tegoroczny singiel Polaka

Pierwszy kawałek, jaki na 2023 rok przygotował Sikdope, garściami czerpie z klimatu kultowej berlińskiej Love Parade.

dolaczdonas

“Nie można być więźniem jednego gatunku” – tak mówił kiedyś Armin van Buuren. Z takiego samego założenia zaczyna w ostatnich latach wychodzić coraz więcej twórców. Do tego grona należy także Sikdope, który nie zamyka się w speed house’owych ramach, próbując czasami innych brzmień. W głównej mierze mogliśmy się o tym przekonać na insta stories Dawida. Od czasu na czasu pojawiały się tam urywki ze studia z kawałkami mocno różniącymi się stylistycznie od tego, do czego z jego strony przywykliśmy. Rok 2023 polski producent otwiera czymś, co mogliśmy zapewne podczas jednej z takich wrzutek usłyszeć.

Pierwsza premiera Sikdope’a w tym roku

Pierwszy singiel Sikdope’a w nowym roku nosi tytuł “I Got Lost In Berlin” i bardzo mocno nawiązuje klimatem do klimatów rave’owych i acidowych (głównie w drugim dropie). Sam tytuł kawałka, jak i jego klimat mogą jawić się jako swoisty tribute do klimatów Love Parade – kultowej imprezy sprzed lat, która w ubiegłym roku powróciła jako Rave The Planet.

“I Got Lost In Berlin” jest już kolejnym singlem Sikdope’a wydanym w Spinnin’ Records. Można więc śmiało stwierdzić, że polski twórca zadomowił się w kultowej elektronicznej wytwórni. Patrząc po jego ruchach można śmiało stwierdzić, że jako polska scena mamy odpowiedniego człowieka na odpowiednim miejscu.

Sikdope “I Got Lost In Berlin” – posłuchaj

Najnowszy singiel Sikdope’a możecie sprawdzić poniżej.

dolaczdonas

Total
2
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?