Sikdope już po raz czwarty zamyka rok setem z wyłącznie niewydanymi kawałkami

Hardwell, The Chainsmokers, Alok i wielu innych – te postaci zajęły swoje miejsce w nowym secie, który zaprezentował Sikdope.

sb

Podczas gdy większość artystów pod koniec roku podsumowuje swoją działalność z ostatnich 12 miesięcy, Sikdope wybiega w przyszłość. Już od 2019 roku polski producent prezentuje coroczny mix niewydanych jeszcze utworów. Będzie to już czwarty “Resolutions Mix”, jaki zaprezentuje pochodzący z Koszalina producent muzyczny. Jakie tym razem ID’ki przygotował dla swoich słuchaczy Dawid?

Od wielkich gwiazd również

Koncepcja “Resolutions Mix” narodziła się w 2019 roku. Od tego czasu Sikdope pod koniec roku prezentuje specjalny mix składający się głównie z niewydanych jeszcze utworów. W tym roku – prócz utworów samego Dawida – nie zabrakło też tych od największych gwiazd. Możemy usłyszeć min nowe utwory Aloka czy The Chainsmokers. Jest też remix Hardwella i Maddixa “Satisfaction” czy nowa polska kolaboracja na linii DJ Kuba & Neitan – Bounce inc.

Godzinny mix przygotowany przez Dawida, w którym znajduje się 28 niewydanych dotychczas utworów, można odsłuchać poniżej.

sb

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?