Sikdope o swoim nowym singlu w Spinnin’ Records: “J**nie”

Sikdope ponownie zawitał do wytwórni Spinnin’ Records. Tym razem zaprosił do współpracy wokalistkę Lil Debbie, a efekty ich pracy tuż po weekendzie.

sunrise

Nasz rodak Sikdope z pewnością może zaliczyć ten rok do udanych. Największym osiągnięciem i dającym chyba najwięcej dumy dla polskich fanów muzyki EDM jest wydanie wspólnego utworu z legendą tej branży – samym Tiesto. To jednak nie koniec – najnowsze utwory Dawida zasilają bowiem katalogi wydawnicze topowych elektronicznych labeli pokroju Musical Freedom czy Spinnin’ Records.

Wygląda na to, że współpraca z tym drugim labelem dobrze się rozwinęła, ponieważ autor takich hitów jak “Snakes” czy “Unicorn Zombie Apocalypsepowraca do holenderskiej wytwórni.

kalendarz

Nowy utwór autorstwa Sikdope został nagrany we współpracy z Lil Debbie – wokalistką dobrze znaną fanom Barong Family. “Party” – bo tak nazywa się ten track – nie będzie zaskoczeniem dla nikogo, kto zna już styl ostatnich utworów Dawida, który zresztą w jednym z komentarzy na Facebooku dosadnie zapowiedział nadchodzące wydanie.

kalendarz

Premiera kawałka już 5 sierpnia. Kto wie – może uda mu się powtórzyć sukces takich tracków, jak “Snakes” czy “My Whistle”… Trzymamy kciuki i czekamy z niecierpliwością!

kalendarz

sunrise

Total
67
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?