Sikdope’a plany na kwiecień: singiel z Tiësto i powrót do Spinnin’ Records!

Wspólny track Polaka i Holendra, zatytułowany “My Whistle” zostanie wydany 5 kwietnia. A to nie jedyna nowość od Dawida…

sunrise

Nic tak nie cieszy jak sukcesy polskich producentów na światowej scenie. O niesamowitym wręcz osiągnięciu może mówić Dawid Kabaciński, znany szerzej jako Sikdope. Podczas Ultra Music Festival Tiesto po raz pierwszy zaprezentował swój nowy singiel. Track zapowiedziano już jakiś czas temu – to collab Holendra, który powstał przy współpracy z Polakiem.

Dawid wrzucił niedawno na swoje prywatne social media krótki post o treści “01.04.2019”. Fani producenta zastanawiali się o co chodzi i co wydarzy się tego dnia. Właśnie poznaliśmy odpowiedź – Tiesto ujawnił tracklistę swojej nowej EP-ki, którą nazwał “Together”. Wśród ośmiu utworów, które wejdą w skład mini albumu autora takich hitów jak “Red Lights” czy “Adagio For Strings” pojawi się pierwszy w historii track Polaka z Tijsem zatytułowany “My Whistle“!

kalendarz

Poznaliśmy również oficjalną datę premiery. Utwór zostanie wydany w najbliższy piątek! To oznacza, że publiczną prezentację singla, a oficjalne wydanie będzie dzielił dokładnie tydzień. Jesteśmy pewni, że to nie prima aprilisowy żart, a piękna historia, która pisze się na naszych oczach.

kalendarz

Co ciekawe, nie będzie to jedyna premiera Sikdope’a w tym miesiącu. 19 kwietnia
nakładem Spinnin’ Records zostanie wydany kolejny singiel Dawida – “Raindrops“. Mieliśmy okazję usłyszeć go w składance Night Mix autorstwa holenderskiego labelu, a także w secie Marshmello na głównej scenie Ultra Music Festival!

kalendarz

sunrise

Total
22
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?