Sikdope wydaje kolejny mixtape pełny niewydanych numerów. Oto już trzeci “Resolutions Mix”!

To już trzeci rok, kiedy Sikdope wydaje wypełniony niewydanymi utworami “Resolutions Mix”. Tym razem zmieściło się 25 tracków.

kontakt

Zbliżają się święta – a to od 2019 roku oznacza wysyp przedpremierowego EDMu, za który odpowiada Sikdope. Dwa lata temu ukazał się bowiem pierwszy “Resolutions Mix”, mający prezentować to, co scena muzyki w głównej mierze basowej ma do zaproponowania na najbliższe miesiące. Największym smaczkiem w tych nagraniach był fakt, iż wszystkie (lub znakomita większość) utwory w chwili publikacji mixu były przed swoją oficjalną premierą.

IDsy od mocnych postaci

I tak, w 2019 roku set zawierał takie aliasy, jak Brohug, Dillon Francis, Jauz, Crankdat, Moore Kismet, Dion Timmer czy LOUD ABOUT US. Z kolei rok później mogliśmy przedpremierowo usłyszeć u Dawida nowości od takich postaci, jak Marshmello, Yellow Claw, Will Sparks, San Pacho oraz SVDDEN DEATH. Trzeba więc przyznać, że robiło to wrażenie.

Dużych postaci sceny basowej (i nie tylko) nie zabrakło również w tym roku. W “Resolutions Mix vol. 3” pojawili się między innymi David Guetta, MORTEN, Jauz, Will Sparks, RayRay oraz Steff Da Campo. Gołym okiem widać więc, że będzie bardzo różnorodnie, i w pewnym stopniu trochę inaczej niż w latach ubiegłych.

W tym 4 nowości made by Sikdope

Oczywiście 56-minutowy set nie mógłby się obyć bez przedpremier od reprezentującego Koszalin producenta. W sumie świeżynek made by Sikdope doszukaliśmy się czterech. Jedna z nich najprawdopodobniej ukaże się już wkrótce, nakładem Spinnin’ Records – jest to otwierający cały mix track pt. “Better“.

źródło: 1001tracklists

Set już dostępny

Tracklistę tego składającego się z 25 utworów seta znajdziecie pod tym linkiem – a pełne nagranie znajdziecie poniżej.

Total
1
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?