Na Silesia Beats 2024 nie tylko scena główna! Wiemy już, kto na której wystąpi

Dimitri Vegas & Like Mike, Don Diablo i wielu innych wystąpią 25 maja podczas Silesia Beats. Znamy już rozkład artystów na sceny!

kalendarz

Wiosna na eventowej mapie Polski będzie mieć naprawdę solidny finał. 25 maja w PreZero Arenie Gliwice odbędzie się debiutancka edycja Silesia Beats – nowego wydarzenia organizowanego przez PMG Group. O imprezie zrobiło się głośno głównie za sprawą headlinerów, którymi są Dimitri Vegas & Like Mike oraz Don Diablo. Uwaga skupiła się na tych dwóch aliasach, choć w składzie jest także ponad 20 innych postaci, które wystąpią na kilku scenach. Kto wy w konkretnych przestrzeniach? Znamy już szczegóły!

Kto i gdzie na Silesia Beats?

Club Stage

Zaczynamy od Club Stage – znacznie bardziej intymnej niż scena główna miejscówce, w której będą rządzić, jak sama nazwa wskazuje, klubowe klimaty. Nie zabraknie tam zagranicznych gwiazd – właśnie tam wystąpią chociażby Steff Da Campo, Mr. Black, Merow oraz Dave Lambert. Za odpowiedni house’owy vibe odpowiedzialny będzie neeVald, zaś brytyjską – znacznie mocniejszą – odsłonę tego nurtu zaserwuje De Layna. Śląsk będzie reprezentować duet Joseph & Baltazar, zaś Podkarpacie – Sandpokers. Last but not least – to właśnie na Club Stage za deckami pojawi się Dobrafaza, influencerka i tiktokerka, która w ostatnim czasie postanowiła zaznajomić się z DJką. O tym, jak jej pójdzie, przekonamy się 25 maja.

emuze.me

Techno Stage

Coś dla siebie znajdą osoby lubiące solidne techno i pochodne. Na Techno Stage wystąpią uznane na polskiej scenie postaci, a na ich czele stanie duet DUSS oraz Siasia. Oprócz nich pojawią się czołowi klubowi rezydenci – Meszi z Holidays Orchowo oraz Roko z łódzkiego Lordis. Śląską scenę będzie zaś reprezentować znany z świętej pamięci kultowego klubu Grant czy z eventów Mayday Michał Lazar. Oprócz tego, swoją selekcję zaprezentuje BP, stały bywalec klubów takich jak Luzztro, SQ czy Sinner. Nie zapominajmy też o gościu zagranicznym – będzie nim znany z najważniejszych klubów w egipskim Sharm El Sheikh Lith K.

VIP Area

Dla posiadaczy biletów Super VIP będzie dostępna dodatkowa scena o nazwie – a jakże – VIP Area. Tam swojego drugiego seta tego wieczoru zagra Roko, a oprócz niego zobaczymy już w pełni żeńską reprezentację, którą stanowić będą Justri oraz To/Ya.

ultra

Main Stage

Na sam koniec najważniejsza arena wieczoru, czyli Main Stage. To tam, na płycie PreZero Areny Gliwice wystąpią gwiazdy imprezy – Dimitri Vegas & Like Mike oraz Don Diablo. Oprócz nich, odpowiednią dawkę klasyków zaoferują ikony niemieckiej sceny klubowej – Westbam i Moguai. Mocne uderzenie będzie domeną brytyjskiego producenta o pseudonimie Azteck oraz dobrze znanej ukraińskiej DJki Juicy M. Do pieca zamierza także dołożyć Martin Jensen. Skład dopełniają dobrze znane, polskie postaci – C-BooL, DJ Kuba & Neitan i Adam de Great.

Silesia Beats 2024 – lineup z podziałem na sceny

Pełny lineup Silesia Beats 2024 wygląda więc następująco:

Main Stage
Dimitri Vegas & Like Mike
Don Diablo
Martin Jensen
Westbam
Moguai
Juicy M
Azteck
C-BooL
DJ Kuba & Neitan
Adam de Great

kalendarz

Club Stage
Mr. Black
Merow
Steff Da Campo
Dave Lambert
neeVald
Dobrafaza
De Layna
Sandpokers
Joseph & Baltazar

Techno Stage
DUSS
Michał Lazar
Lith K
Siasia
Meszi
Roko
BP

VIP Area
Roko
Justri
To/Ya

Silesia Beats 2024 – bilety

Już jakiś czas temu wyprzedała się pierwsza pula biletów. W chwili publikacji tego tekstu ceny prezentują się następująco:

emuze.me

ultra

  • standard (płyta + dolne trybuny) – 339,50 zł
  • trybuny + club stage – 286 zł
  • club VIP – 690 zł
  • super VIP – 849,50 zł

Pełne informacje znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej Silesia Beats.

emuze.me

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?