Będzie druga edycja Silesia Beats! Znamy pierwsze szczegóły imprezy

Niedługo musieliśmy czekać od momentu zakończenia pierwszej edycji Silesia Beats na potwierdzenie drugiej. Przed wami data i miejsce eventu!

sunrise

To było jedno z mocniejszych wejść na scenę wydarzeń halowych w ostatnim czasie. Silesia Beats z różnych względów zdobyła debiutancką edycją niemały rozgłos wśród fanów tanecznej elektroniki. To z kolei spowodowało, że 25 maja w PreZero Arenie Gliwice zameldowało się całkiem sporo osób. Na tyle sporo, że organizatorzy – czyli agencja PMG Group – nie ma zamiaru porzucać pomysłu.

Silesia Beats 2025 – data i miejsce

W opublikowanym na początku kwietnia na łamach Shining Beats wywiadzie Adam Mitrenga, organizator Silesia Beats, o potencjalnych planach na drugą edycję mówił następująco:

kalendarz

Silesia Beats w 2025 jest częściowo uzależniona od sukcesu pierwszej imprezy, bo matematyki nie oszukasz. Headliner na Silesia Beats 2025 też już jest, i to nie tylko w głowie… ale pycha kroczy przed upadkiem, więc na spokojnie, nie ma co się pompować – tyle mogę zdradzić. A co rynek pokaże, najbliższy czas zweryfikuje. Mam nadzieję, że pokażemy wszyscy, jak bardzo Polska jest spoko, aby na własnym podwórku robić różne fajne wydarzenia.

Cóż, wychodzi na to, że jednak jesteśmy spoko – dlatego też niedaleko po zakończeniu pierwszej edycji, została potwierdzona druga. Odbędzie się ona 17 maja 2025 roku w PreZero Arenie Gliwice.

ultra

Oni już sondują nastroje

Na informacje dotyczące lineup’u przyjdzie nam jeszcze pewnie poczekać. Niemniej jednak, na social mediach eventu całkiem niedawno miało miejsce swoiste sondowanie nastrojów co do tego, jakiego headlinera fani EDMu chcieliby zobaczyć najbardziej. Najwięcej głosów zgarnął Martin Garrix, niedaleko za nim byli zaś Tiesto i Hardwell. DJ Snake był za to daleko w tyle.

Czy wśród tej czwórki znajduje się przyszłoroczny headliner? Czas pokaże.

sunrise


foto: Rudgr

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?