DJ contest Silesia Beats rozstrzygnięty! Kto wygrał i zagra 25 maja w Gliwicach?

Subkowski oraz Lady Scorpio dostarczyli zdaniem jury najlepsze zgłoszenia i to oni wystąpią na Silesia Beats!

sunrise

Już tylko kilka dni zostało do pierwszej edycji Silesia Beats. Oprócz ponad 20 różnych postaci sceny muzyki elektronicznej – na czele z Dimitri Vegas & Like Mike oraz Don Diablo – w składzie przewidziane zostały dwa sloty dla zwycięzców DJ contestu. W sumie rękawice podjęło ponad 100 DJów i producentów, których zadaniem było przygotowanie seta mającego pokazać ich umiejętności. Nie było to łatwe, ale z tego grona udało się wybrać dwa najlepsze zgłoszenia, które przyniosły ich twórcom miejsce w lineup’ie imprezy. Komu się udało?

Cały contest został podzielony na trzy etapy. W ramach pierwszego jury spośród ponad setki zgłoszeń wytypowano piętnastkę najlepszych. Pięć z nich awansowało od razu do finału – szczęśliwcami okazali się Subkowski, ZILM, Callson, YONKY i SAINNT UNLIMITED. Pozostała dziesiątka wzięła udział w etapie drugim, w którym fani i słuchacze mieli głos decydujący. Za sprawą ich werdyktu do finałowej tury konkursu dostali się Baxxwell, Aloris M, Lady Scorpio, Candybass oraz Hax.

kalendarz

Mamy zwycięzców!

Najlepsza dziesiątka została przesłuchana przez jury ponownie – tym razem jeszcze bardziej skrupulatnie, w poszukiwaniu setów, które będą tymi najlepszymi. Ostatecznie swoje miejsce w lineup’ie Silesia Beats 2024 otrzymali Subkowski (który zagra na scenie głównej) oraz Lady Scorpio (która otworzy imprezę na Club Stage). Trzecie, honorowe miejsce, zajął Callson.

kalendarz

Gratulujemy wszystkim uczestnikom – zarówno tym, którzy zwyciężyli, jak i całej reszcie!

kalendarz

sunrise

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?