Silesia Beats – mapa, informacje organizacyjne

Czy będzie można kupić bilety w kasie? Jak będzie można płacić w punktach gastro? Co można wnieść? Mamy istotne informacje nt. Silesia Beats.

sunrise

W chwili publikacji tego tekstu pozostało już tylko kilka godzin do rozpoczęcia pierwszej edycji Silesia Beats. Przed nami największe halowe wydarzenie z mainstage’ową elektroniką tej wiosny w naszym kraju. W PreZero Arenie Gliwice wystąpią niewidziani w komplecie w Polsce już długo bracia Dimitri Vegas & Like Mike (update – tylko ten pierwszy jednak) oraz powracający po pięciu latach Don Diablo. A to oczywiście nie wszystko – na w sumie pięciu lokalizacjach zaloguje się ponad 20 różnych postaci z Polski i świata. Będzie spośród czego wybierać – ale zanim będziecie zastanawiać się, na jaki set pójść, mamy dla was kilka istotnych informacji stricte organizacyjnych.

Silesia Beats – godziny otwarcia i bilety

Godziny otwarcia następujących lokacji wyglądają następująco:
18:30 – otwarcie bram
19:00 – 05:00 impreza
18:00 – 01:00 kasy biletowe
16:00 – 22:00 odbiór akredytacji
18:00 – 22:00 odbiór biletów konkursowych
19:00 – 23:00 odbiór zaproszeń / listy gości

kalendarz

Jeżeli wygraliście zaproszenie, jesteście na liście gości lub macie do odbioru akredytację – pamiętajcie o dokumencie potwierdzającym Waszą tożsamość. Kasy biletowe, punkt informacyjny i punkt odbioru zaproszeń i akredytacji będą znajdowały się w pobliżu wejścia głównego, pomiędzy wejściami A i B.

ultra

Będzie możliwość zakupu biletów w kasie. Ceny prezentują się następująco:
bilet standard – 340 zł (między 18:00 a 20:00), 380 zł (między 20:00 a 01:00)
bilet club VIP – 700 zł


Osoby posiadające samochody mogą wykupić miejsce parkingowe w strefie P2 pod areną. Koszt takiego miejsca to 40 zł. Na tę strefę będą mogły wjechać tylko samochody osobowe o wysokości do 1,7 m.

Co można, a czego nie można wnieść na Silesia Beats?

Można wejść z plecakiem o maksymalnych wymiarach (+/-) wielkości kartki A3. Nie można wnosić w nim napojów i produktów spożywczych, przedmiotów niebezpiecznych i substancji zakazanych. Ze względu na charakter imprezy masowej, nie można wnosić własnych kubków, butelek i innych przedmiotów mogących stanowić zagrożenie. Należy liczyć się z kontrolą plecaków i toreb.

sunrise

Na terenie imprezy będzie funkcjonować depozyt przy wejściu D, w cenie 30 zł. Szatnie są dostępne, nieobowiązkowe i płatne w kwocie 5 zł. Płatności można dokonać zarówno kartą, jak i gotówką.

Płatności na Silesia Beats

Płatności w kioskach gastronomicznych i barach będą możliwe przy pomocy opasek koncertowych (bezgotówkowo). Każdy uczestnik otrzyma swoją opaskę przy wejściu. Opaski będzie można doładować w oznaczonych punktach lub/i poprzez zeskanowanie kodu QR, który znajdziecie w wielu miejscach na plakatach w przestrzeni Areny Głównej. Punkty naliczane będą według zasady 1 zł = 1 punkt.

Zasilenie opaski możliwe jest gotówką lub bezgotówkowo – kartą płatniczą lub blikiem. Maksymalna wartość zasilenia opaski to 1000 PLN, a minimalna to 10 PLN. Warto pamiętać, że tej nocy mogą odbywać się przerwy techniczne w aplikacjach różnych banków.

ultra

kalendarz

Za punkty gastronomiczne oraz system płatności odpowiada PreZero Arena Gliwice. Regulamin płatności (opasek) będzie dostępny w punktach ich doładowań.
Operator nie przyjmuje zwrotów niewykorzystanych punktów. Warto więc w przemyślany sposób dokonywać doładowań i płatności.

Silesia Beats – mapa

Silesia Beats – timetable

Pełne informacje dotyczące rozpiski godzinowej setów znajdziecie pod tym linkiem.

sunrise


foto: Rudgr

kalendarz

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?