Dobry house nad jeziorem już w sobotę koło Pszczyny. Startuje Silesia Vice Festival

Rezydenci klubów Grant i Energy 2000 będą rozkręcać solidną imprezę już 15 czerwca nad jeziorem Łąka pod Pszczyną.

sunrise

W ramach odskoczni od dużych imprez, na które sezon już się zaczął, w różnych miejscach Polski dzieją się także imprezy znacznie mniejsze. Rozmiar i rozmach tych inicjatyw wcale jednak nie oznaczają, że trzeba się martwić o jakość muzyczną. Tej z pewnością nie zabraknie już w najbliższą sobotę, 15 czerwca, nad jeziorem Łąka nieopodal Pszczyny (woj. śląskie), w ramach Silesia Vice Festival.

Coś dla fanów Grantu

Okolice Pszczyny przez wiele lat kojarzyły się pod względem klubowym przede wszystkim z klubem Grant. Niestety, od kilku lat miejscówka ta jest nieczynna – ale fani tak zwanych “grantówek” z pewnością znajdą wiele dla siebie właśnie w ramach Silesia Vice Festival. Lineup tego wydarzenia stanowią bowiem rezydenci tego klubu – Mattheo Da Funk i Michał Lazar. Oprócz nich, swoje sety zagrają rezydenci klubu Energy 2000 – Dee Push i Skrzypa.

kalendarz

Bardzo istotnym elementem tej imprezy jest sama lokalizacja. Jest nią Ośrodek Sportów Wodnych w Łące pod Pszczyną. W tym właśnie miejscu będzie można nie tylko pobawić się do dobrej muzyki, ale także poczilować – pod tego typu aktywności będzie stworzona specjalna strefa. Sprzyjać temu będzie zapowiadana na ten dzień słoneczna pogoda. Nie zabraknie też oczywiście strefy gastro, gdzie będzie można zjeść coś dobrego z grilla. Wydarzenie wystartuje już o godzinie 15:00, natomiast główne sety wieczoru ruszą o godzinie 20:00.

kalendarz

Wejściówki dostępne są w przedsprzedaży – obecnie można je nabyć w drugiej puli w cenie 40 zł w bileterii Biletomat.

kalendarz

sunrise

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?