Skrillex bije rekordy amerykańskiej branży muzycznej. Chodzi o jego nowe dwa albumy

Skrillex pobił rekord i stał się pierwszym artystą z 20 utworami jednocześnie na liście Hot Dance/Electronic Songs, wydawanej przez Billboard.

kalendarz

Gdyby wskazać artystów, o których już teraz można powiedzieć, że “2023 to będzie ich rok”, bez wątpienia na ich czele znalazł by się Skrillex. To on, Fred Again.. i Four Tet podbijali ostatnio swoimi setami Londyn, a potem przejęli również Nowy Jork. Stworzyli dzięki temu nowe historyczne momenty w branży muzyki elektronicznej. To też Skrillex dzień po dniu w lutym wydał dwa nowe albumy studyjne (pierwsze od 2014 roku), dostarczając fanom sporo nowych kawałków. Związku z tym osiągnął kolejny sukces i ustanowił nowy rekord utworów znajdujących się jednocześnie na liście Billboard Hot Dance/Electronic.

Aż 20 utworów na liście

Materiał pochodzący z albumów „Quest For Fire” i „Don’t Get Too Close” zawładnął słuchaczami, a – co za tym idzie – także notowaniem Hot Dance/Electronic. Wśród tych 20 utworów najwyżej notowane były: “RATATA”, “Rumble”, “Leave Me Like This”, “Tears” czy “Inhale Exhale”.

emuze.me

Jak donosi również Billboard, łącznie aż 55 utworów Skrillexa znalazło się kiedykolwiek na liście Billboard Hot Dance/Electronic. Jest to trzeci w kolejności wynik, bo przed Skrillexem znaleźli się jeszcze Kygo i David Guetta.

emuze.me

ultra

Total
0
Shares
☕ Postawisz nam kawusię?